Autor Wątek: Spotkanie w sprawie transportu kruszywa przez Wąsosz  (Przeczytany 64549 razy)

ksiegarnia_faustyna

• Newbie
  • *
Spotkanie w sprawie transportu kruszywa przez Wąsosz
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 21, 2011, 19:56:49 pm »
a "mer" pewnie ma na to wszystko wyj......e :mrgreen: wybraliście go na kolejną kadencje więc miejcie pretensje do wyborców :evil: on już nic nie zmieni w naszym regionie........

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 21, 2011, 21:31:18 pm »
taaa,a ktos wcześniej wrzeszczał,,gdzie obwodnica!!!''gdzie wojna tam ofiary,nie rozumiem tylko kiedy do was dotrze ze nasz a raczej wasz mer jest za maluczki zeby cokolwiek zrobić w kwestii tego transportu?
Dlaczego to forum przyciąga tylu kretynów,co w nim takiego jest co ich tu trzyma? :???: biadolicie i biadolicie tak źle i tak niedobrze,co kto by nie robił to zawsze źle.

green

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 22, 2011, 07:34:00 am »
Mazurek piszesz o "kretynach" na tym forum ale zauważ że też tu jesteś więc nie oceniaj innych według siebie  :twisted:
wracając do tematu to proszę nie zabieraj głosu;
gdybyś chodził na spotkania przedwyborcze ' mera'?
to wiedziałbyś że nie było tam mowy o zablokowaniu przejazdu
tylko o zablokowaniu wydobycia, a to różnica

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 22, 2011, 23:06:42 pm »
Widzę ze cię obraziłem, nie podoba ci się to co piszę? :razz:  więc nie czytaj,jak ja kogoś nie szanuje,to go omijam,traktuje jak powietrze,ale jak widzę oszołoma o dziwnym nicku wypisującego farmazony to mam prawo coś napisać,a ty masz prawo tego nie czytać...
Wracając do tematu jak wcześniej pisałem dobry polityk potrafi przekonać wyborców żeby oddali na niego głos.Proponuję zrobić blokadę stańcie na kolejowej z widłami i spacerujcie po drodze jak Lepper,spalcie kilka opon i kukłę marszałka,niczego nikt nie jest w stanie zrobić,kiedy to dotrze do was?ja nie twierdzę ze jest dobrze,ale wiem że inaczej nie będzie.

kuśka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 26, 2011, 22:57:18 pm »
Cytat: "Mazurek"
Wracając do tematu jak wcześniej pisałem dobry polityk potrafi przekonać wyborców żeby oddali na niego głos

a gdzie dotrzymanie obietnicy wyborczej? W DUPIE - czyli tam gdzie ma wyborców po wyborach ten twój polityk hehe

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 28, 2011, 19:44:15 pm »
Kuśka ja nie  odpowiem na to pytanie,nie mnie powinieneś je zadać,rozumiem ze czujesz się oszukany,ale przemyśl sprawę,pomyśl co Ty byś zrobił?nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli żeby było,ja nigdy nie byłem przeciw nikomu ale przeciw głupocie jestem zawsze,sam wiesz ze nic nie można zrobić,żyjemy w wolnym kraju,każdy może mieć pretensje do władzy bo to rzeka wylała,to droga dziurawa,zawsze jest coś co komuś staje kością w gardle,nic na to nie poradzisz,widzę po twoich postach że nie jesteś gówniarzem,nie urodziłeś się wczoraj dlatego proponuję trochę dystansu do tego.Jak wcześniej napisałem mam warsztat przy Kolejowej i obok niego nie wożą kruszywa z Kowalowa mimo to mam spękane sciany i spadające kafelki,nikt nie mówił że nie będę miał,do kogo mam mieć pretensje?
Ta dyskusja do niczego dobrego nie prowadzi,sam widzisz...pozdro :wink:

kemot

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 05, 2011, 20:36:13 pm »
Może do majstra? A wracając do tematu to czy zauważyliście może pomiary robione na 1-go Maja i na Kolejowej? Może znacie już jakieś wyniki refleksje? Zauważyłem że w trakcie badania rankiem przed 6.00 nagle spadł ruch ciężarówek z budowy s-5, no i prędkość też spadła.

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 05, 2011, 20:49:38 pm »
I bociany zaczęły latać o szóstej ,ale piętnaście minut później wylądowały na kominie i ruch wrócił do normy....na widok mikrofonu rzecz jasna.

blez

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 05, 2011, 21:11:01 pm »
A mnie doszły słuchy, że mer chcąc zadbać o mieszkańców postanowił zbudować wagę w drodze !!
Na kopalni ponoć dopiero wyszło zalecenie, że mają ładować max 40t, wcześniej bywało różnie.

A dzisiaj 2 wanienki miały postój na zakupy, a że to sobota i miejsca pod "DIDINO" nie było to stali na awaryjkach koło apteki heheh zdjęć nie mam bo nie zdążyłem strzelić dobrej foty :)

kemot

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 16, 2011, 10:19:36 am »
Cytat: "Mazurek"
I bociany zaczęły latać o szóstej ,ale piętnaście minut później wylądowały na kominie i ruch wrócił do normy....na widok mikrofonu rzecz jasna.

Ta wypowiedź jest tak pusta jak komin oczywiście od tego mikrofonu. Przykro mi ale jesteś żałosny. Chodziło mi o to że kierowcy dostali zakaz jeżdżenia przed wyznaczoną godziną tylko w tym dniu. A Ty robisz z tego cyrk. Widocznie Ciebie nie budzi codziennie hałas i trzęsienie budynków i mebli w nich stojących. Ściany w przeciągu tych paru miesięcy popękały tak że palce w szczeliny można wsadzać. Ale Ciebie to nie interesuje, chyba wręcz bawi. Ciekawe w jaki sposób reagowałbyś gdyby i Ciebie to dotknęło? Co miał powiedzieć gość któremu w Wodnikach ciężarówka nie omal rozwaliła dom. Oczywiście głupie tłumaczenie "bo go sciągło" i nie mógł nic zrobić. Gdyby jechał jak należy to nie byłoby takiej sytuacji. Podobnie w Wąsoszu gdyby jeździli zgodnie z przepisami ruchu drogowego i transportowymi to i straty nie były by tak wielkie.

SuperMysz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 16, 2011, 21:46:23 pm »
Troszkę Mazurka poniosło - wybacz mu Kemot !

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 18, 2011, 21:19:25 pm »
W nocy też wożą żwir? Dziś przed  21 widziałem "wanny" wyjeżdżające z drogi na Kowalewo.

Zupełnie nikt.

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 21, 2011, 16:41:03 pm »
Kemot nie wiem czy to ważne,ale droga zdaje się była tam zanim ty się tam osiedliłeś...masz pretensje do garbatego że ma dzieci proste?gdybyś czytał  ze zrozumieniem to co piszę wiedziałbyś ze mnie to też dotyka,tylko ze w moim przypadku niszczona jest moja własność,i nie nabijam się z tego tylko to rozumiem,nic tym swoim żałosnym pisaniem nie zmienisz,mozesz jedynie narazić się na  czyjś(czytaj mój) śmiech.
Mikrofon miał tyle wspólnego z tym transportem co te bociany,czasem po prostu wykonuje się pomiary i tyle,pomyślał ktoś żeby zwyczajnie zapytać kolesia który tam parkował całą dobę po co to wszystko?oczywiście nie,ale domysły snuć to i owszem.
nie pisz mi klamot że moje posty są puste,jak ci się nie podobają to je olej zanim napiszesz znowu coś bez sensu...zdrówka zyczę

a,...i jeszcze jedno,ciężarówki są wszędzie,wożą mleko, :mrgreen: chleb i ziemniaki...nie tylko zwir.

kemot

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 22, 2011, 18:36:59 pm »
Bez sensu to jest twój sposób bycia na tym forum. A jeśli chodzi o niezrozumiałe czytanie to patrz na siebie. Nie piszę przecież że ciężarówki nie powinne jeździć wcale przez Wąsosz, tylko  
 że te które jeżdżą powinne jeździć przepisowo i z odpowiednim tonażem. Nie będzie niespodzianek typu walące się domy. Najlepszy przykład wanienki której strzeliła oponka na rynku i zaraz zrobił się korek bo dwaj kolesie z innych wozów postanowili mu pomóc i zablokowali rynek.  Jeśli chodzi o drogi to na 100 % są starsze od nas razem wziętych do kupy. Ale ten który je projektował, robił to na wozy konne a nie na wielkie ciężarówy. Sam pamiętam takie czasy że przez Wąsosz przejeżdżały cztery wozy konne i zaporożec, no i uaz mielicyjny ze dwa razy na dobę. A teraz ???

green

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 23, 2011, 08:15:08 am »
A teraz według najnowszych badań przez Wąsosz jeździ ponad 7000 samochodów na dobę z czego 1700 ciężarowych