Autor Wątek: Propozycja nowego działu forum.  (Przeczytany 12713 razy)

marcin

• Administrator
  • Newbie
Propozycja nowego działu forum.
« dnia: Czerwiec 06, 2010, 22:00:00 pm »
"Posty nie na temat"
Będą w nim posty wydzielone z innych tematów o ile nie zostaną sklasyfikowane jako nadające się do kosza.
Padł zarzut, że forum jest lekko przeczyszczane i nie chce się użytkownikom pisać, gdyż przytłacza ich świadomość możliwości wycięcia ;)
Jakie jest wasze zdanie w tej materii?

Generał Jaruzelski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2010, 23:34:21 pm »
pasuje, ale ma tam zakaz wstępu PAN KAT, aby nic ie mógł kasować............

blez

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2010, 14:06:56 pm »
Generał Jaruzelski, przeczytaj ze zrozumieniem post marcina.
Zwróć szczególną uwagę na
Cytat: "marcin"
Będą w nim posty wydzielone z innych tematów . . .

Czyli usunięte z innych tematów i przeniesione w jeden temat.
Ci, którzy nie potrafią przepisać prawidłowo mojego nicku mogą zwracać się do mnie - "B" - tak będzie łatwiej się ze mną porozumieć :P

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2010, 15:59:32 pm »
Może nie jasno się wyraziłem. Proponuję nowe subforum. Coś jak "Gmina" czy "Kosz". Jeden temat to byłoby bardzo nieczytelne, a dyskusje czasami, mimo ,iż nie na temat, przyciągają uwagę.

blez

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2010, 20:45:14 pm »
Jak dla mnie to pomysł bez sensu - dublowanie tematów.

Jeżeli np w temacie 1 będą posty nie na temat to trzeba go będzie przenieść do tematu 2 - jeżeli tam będzie jeszcze bardziej nie na temat to założymy temat 3.

Dobrze rozumuje twój pomysł marcinie ??
Ci, którzy nie potrafią przepisać prawidłowo mojego nicku mogą zwracać się do mnie - "B" - tak będzie łatwiej się ze mną porozumieć :P

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 07, 2010, 22:04:04 pm »
Posty wydzielone będą miały np. tytuł " Wydzielone z Propozycja nowego działu na forum" i wrzucamy posty nie na temat. Nie martwimy się ich dalszym losem, chyba, że ktoś przegnie gałązkę. Nie ma sensu też wydzielać tylko jeden post, można to robić jak powiedzmy z 5 postów w danym temacie jest już po za właściwą dyskusją. Tak to widzę. Chyba wszystkich to zadowoli.

Nieznany

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 07, 2010, 22:08:14 pm »
nie widzę sensu co do tego celu. wystarczy jak się je usunie i już , po co się nimi zajmować ponownie i cudować na różne sposoby :razz:

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 07, 2010, 22:09:45 pm »
Bo czasami fajne teksty lecą :P np.
Cytat: "Nieznany"
nie widzę sensu co do tego celu.
;)

kuśka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 07, 2010, 23:04:45 pm »
proszę nie usuwać moich postów - nie życzę sobie
jeżeli ktoś ma kłopoty z ich zrozumieniem to proszę o kontakt na PW
wytłumaczę o co chodzi

ps
mam na myśli głównie Bleza

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 07, 2010, 23:08:00 pm »
Jeśli posty są nie zgodne z regulaminem to powinny być usuwane, ale tylko w tym przypadku.
Złagodzeniem tej represji jest moja tu propozycja.

Generał Jaruzelski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 08, 2010, 00:09:21 am »
posty mogą być niezgodne z regulaminem ale tylko dlatego że tworzycie ten regulamin pod siebie....... łatwo wam wówczas jest manipulować wypowiedziami które nie pasują waszej opcji.................(nie widzę tłumaczeniaaaaaaaaaaaaaaaaa)

blez

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 08, 2010, 00:54:01 am »
Marcin czemu stworzyłeś regulamin pod siebie - nie można przeklinać (trzeba kropkować), nie można pisać w każdym temacie byle czego byle nie na temat.

Trzeba zmienić regulamin - na poważne - na brak regulaminu. I powołać Generał Jaruzelski, jako moda bo wtedy będzie tu porządek jak we wszystkich tematach, w których pisze posty.
Jeżeli ma to w ten sposób wyglądać to napisz wprost kogo można usuwać, edytować, a kogo nie bo się obrazi i przestanie pisać na forum.
Jeżeli posiadasz taką moc i możesz sobie wyświetlić postu usunięte przeze mnie to powiedz, że tu i tu postąpiłem nie słusznie usuwając post. Tak jak napisałem jeszcze nie czyściłem wszystkich tematów lecz te które już uporządkowałem nie dam zaśmiecić od nowa.

Może mi Generał odstąpi nick z racji mojej antydemokratycznej i antyużytkownikowej kampanii przeciwko biednym forumowiczom piszącym wszystkie posty we właściwych działach i na temat.

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 08, 2010, 08:49:59 am »
:lol:
Regulamin nie jest stworzony pod nas, ni przez nas. Regulamin jak nazwa wskazuje reguluje zasady użytkowania forum, tak by każdy miał do niego dostęp. Dla niektórych osób barierą jest wulgarny język. Regulamin w obecnej postaci funkcjonuje na większości for internetowych.
Cytat: "Generał Jaruzelski"
łatwo wam wówczas jest manipulować wypowiedziami które nie pasują waszej opcji.

Zawsze istnieje takie ryzyko, dlatego moderować należy ostrożnie. Jaką reprezentujemy opcję?
Cytat: "blez"
napisz wprost kogo można usuwać, edytować, a kogo nie bo się obrazi i przestanie pisać na forum.
Wszyscy jesteśmy równi wobec regulaminu. Amen.
Może mi Generał odstąpi nick

Proponuję WRON ;)

Generał Jaruzelski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 08, 2010, 15:35:02 pm »
antydemokratycznej i antyużytkownikowej

zginołbyś chłopcze bez słownika::)

a tak niby że na temat, to troche za bardzo poważnie podchodzicie do pewnych tematów, zwłaszcza abo nawet jedynie BREZ czy jakoś tak, za duzo powagi, pisania od marginesu do marginesu, ludzie życie jest tak pokręcone, że czasem potrzeba troche luzu, śmechu, nawet kosztem jakiegoś tam śmiesznego forum, które tak naprawde bez kilku osób by nie istniało była by nuda i 2 tematy na tydzień.....BREZ ty chłopie nam dziękuj że jesteśmy, co ty byś robił gdyby nas nie było? co usuwał, komu morały prawił?  chyba że w akcie desperacji zalogowałbyś sie jako jakiś wariat i później sam sobie usuwał swoje posty..............LUZU PANOWIE LUZUUU

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 08, 2010, 17:30:22 pm »
Jenerał coś tam racji masz ;)

Mężczyźni dzielą się na śmiesznych i poważanych. Zazwyczaj ci pierwsi są poważni a ci drudzy śmieszni. W  TV jakiś satyryk tak powiedział, a może to była reklama piwa?