Autor Wątek: nowa Bryczka  (Przeczytany 22896 razy)

blez

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 25, 2010, 10:45:57 am »
Nieznany, nikogo nie krytykuje bo każdy z was ma coś "za uszami" - ja proszę tylko o spokój, ja już przestałem to ogarniać bo zaraz będzie wielkie halo, że marcin mi każe co mam usuwać - na razie na forum pisze 4 użytkowników - jeżeli wszyscy wyrazicie na to zgodę to zacznę to pomału porządkować. Nie muszę się was pytać czy mogę ale nie chcę dalszych zadym.
Ci, którzy nie potrafią przepisać prawidłowo mojego nicku mogą zwracać się do mnie - "B" - tak będzie łatwiej się ze mną porozumieć :P

Nieznany

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 25, 2010, 11:46:53 am »
rubta sobie co chceta  :razz:
skoro wam to w czyms pomoże ale nie zamykajcie ust innym albo zlikwidujcie to forum bo tu i tak nikt nic mądrego ( co i tak już wszyscy wiedzą) nie jest pisane. co do Marcina to mi osobiście lata to co sobą reprezentuje na tym forum bo wg mnie niczym mądrym i to kAŻDY tu wielokrotnie powtarzał a zdanie większości jest silniejsze... no niestety taka jest kolej rzeczy  :roll:  :razz:

marcin

• Administrator
  • Newbie
nowa Bryczka
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 25, 2010, 13:42:35 pm »
Cytat: "SuperMysz"

ale jak mi jakiś chłystek ubliża, to nie zamierzam siedzieć cicho, a tak niestety w przypadku marcinka cwaniaczka jest!!

Gdzie ja ci ubliżam cwaniaczku i chłystku?  Już zapomianiałeś jak pisałeś, że lubisz mi czasem dowalić na forum? A gdy ja troszkę się z Tobą podroczę to lecą epitety ty bu...ku. (zważ że to są twoje określenia skierowane pod moim adresem :lol:  ).  A czytelnikiem "Faktu" i tak jesteś :p , ale to w sumie lepiej jeśli miałbyś nic nie czytać.

Nieznany czytając twoje posty zauważam podobieństwo do SM. Czy jesteś jego nieudamy klonem?

blez nie przejmuj się rozpierduchą, szkoda czasu na porządkowanie. Jeśli jednak się upierasz to czyń swoją powinność :) Ja postaram się być grzeczny ;)

SuperMysz

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 25, 2010, 15:32:49 pm »
Cytat: "marcin"
Gdzie ja ci ubliżam cwaniaczku i chłystku? Już zapomianiałeś jak pisałeś, że lubisz mi czasem dowalić na forum? A gdy ja troszkę się z Tobą podroczę to lecą epitety ty bu...ku. (zważ że to są twoje określenia skierowane pod moim adresem  ). A czytelnikiem "Faktu" i tak jesteś :p , ale to w sumie lepiej jeśli miałbyś nic nie czytać.

mi się klaiatura zacięła chciałem napisać bławatku - a ty zaraz aferę na powiat robisz........
Czytelnik Faktu to TYYYY, a czytam dzziecko drogie "WPROST" i "Rzeczpospolitą", czego ty może nawet nie znasz, bo to pisma dla ludzi inteligentnych..........
popatrz znowu mi się klawiatura tnie!!!!!!!
Aha a ty jesteś klonem Andrzeja L. - kandydata na prezydenta, to pewnie każdy zauważył - zero konkretów, gadanie głupot itp. :lol:

marcin

• Administrator
  • Newbie
nowa Bryczka
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 25, 2010, 21:21:39 pm »
Cytat: "SuperMysz"
czytam dzziecko drogie "WPROST" i "Rzeczpospolitą", czego ty może nawet nie znasz, bo to pisma dla ludzi inteligentnych..........

To pojechałeś po bandzie  :mrgreen:  i wiadomo, że głosujesz na Kaczora ;)
Jesteś wybitnie inteligentny, to się rzuca w oczy, zresztą nie raz już to zauważyłem (ta poświata).
Na zacinanie klawiatury jest sprawdzony sposób. Po prostu jej nie używaj ;p
Dzięki za poprawienie humoru :smile:

SuperMysz

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 25, 2010, 21:27:36 pm »
Cytat: "marcin"
Dzięki za poprawienie humoru

humor to teraz ty mi poprawiłeś - na kaczora nie głosuję, ale ty na leppera napewno - to twój guru - rzuca się to odrazu w oczy !

marcin

• Administrator
  • Newbie
nowa Bryczka
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 25, 2010, 21:33:21 pm »
Zaniżasz poziom dyskusji. Jak proboszcz będzie czytał ten temat, to się tobą rozczaruje i nawet siedzenie w pierwszej ławce ci nie pomoże. :p

SuperMysz

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 25, 2010, 21:35:15 pm »
Amen bracie amen - skończ, bo naród się zgorszy :lol:

Generał Jaruzelski

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 29, 2010, 02:17:46 am »
fajne to nowe auto plebana, takie duże ....rodzinne

kuśka

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 29, 2010, 07:48:46 am »
Cytat: "Generał Jaruzelski"
takie duże ....rodzinne

szacun Generale !

bee

• Gość
nowa Bryczka
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 29, 2010, 09:15:12 am »
Wszyscy jesteśmy rodziną tzn. dziecmi Bożymi. Czy jakoś tak  :?:

SuperMysz

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 29, 2010, 17:16:46 pm »
Cytat: "bee"
Wszyscy jesteśmy rodziną tzn. dziecmi Bożymi. Czy jakoś tak

To leci tak: Wszystkie dzieci nasze są ............ :smile:

kemot

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 30, 2010, 22:33:29 pm »
Wracając do tematu:
  Nową bryką ksiądz se hula,
   Bo na tacy była większa pula !
 Czas wprowadzić "fiskalkasę"
 By nie żyli już za nasze !!!

marcin

• Administrator
  • Newbie
nowa Bryczka
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 31, 2010, 13:30:43 pm »
Kasa fiskalna nie wiele zmieni. Ludzie będą dawać "co łaska" + VAT. W księży biznesmenów to jednak uderzyłoby bardzo więc parlament, prezydent, rząd i pracownicy US na pewno obłożeni zostaliby ekskomuniką ;)