Autor Wątek: nowa Bryczka  (Przeczytany 22904 razy)

SuperMysz

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 23, 2010, 11:54:48 am »
OOO w Cieszkowicach widzę - jakieś nowe marki samochodów się pojawiają, o których  pisze Rolnik z Cieszkowic.........Ciekawe cóż to za pojazd ? Może Marcin przerobił jakiegoś starego citroena, a w połączeniu z jego żenującymi tekstami, których pewnie podczas tych przerobowych prac również używał (ale taka jego natura)  - powstała nowa marka Citroen Jenada - zawsze w telewizorze mówili - stawiajmy na wieś - gratuluję Marcin ! - nie wiem tylko, czy Ci zarejestrują w Gminie, bo nikt cię tam raczej nie lubi sądząc po Twoich wypowiedziach na forum..........ale najwyżej będziesz miał nowy temat i pole do popisu. :lol:

marcin

• Administrator
  • Newbie
nowa Bryczka
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 23, 2010, 14:06:19 pm »
Mniej "Faktu" więcej faktów. Nie wysilaj się, bo ci żyłka pęknie ;P
Pojazdy rejestruje powiat. Brak wiedzy w twoim przypadku to jednak norma.

blez

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 23, 2010, 15:01:29 pm »
No i rozstrzygnę wasz spór widziałem nową bryczkę pod plebanią - VW Touran srebrny - już na DGRach z antenką CB na dachu :)
Ci, którzy nie potrafią przepisać prawidłowo mojego nicku mogą zwracać się do mnie - "B" - tak będzie łatwiej się ze mną porozumieć :P

SuperMysz

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 23, 2010, 17:48:08 pm »
Brak wiedzy w twoim przypadku to jednak norma.

chyba w twoim b.........ku
"......Powiat na uzasadniony wniosek zainteresowanej gminy przekazuje jej zadania tj. rejestracja pojazdów ...."
z tego, co się orientuję u nas w powiecie nie ma już wąsosza, gdyż wszystkie sprawy przeniesiono do Waszej gminy.........i nawet kiedyś czytałem, że przebudowywano w tym celu część urzędu miejskiego, aby dostosować przesyły.

A fakt to chyba twoja lektura, bo tak płytkie teksty można właśnie tam uświadczyć. Wiem, bo raz miałem przyjemność zapoznania się z treścią tej twojej "biblii"....

marcin

• Administrator
  • Newbie
nowa Bryczka
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 23, 2010, 21:11:42 pm »
Och wiem, że w budynku UM można zarejestrować pojazd, ale np. dwa lata temu, o ile dobrze pamiętam, zarejestrowałem samochód w Górze, bo robiłem tam przegląd.
Cytat: "SuperMysz"
chyba w twoim b.........ku

Epitety. Ładnie :) Nie ograniczaj się kropkami, bo jeszcze troszke i wybuchniesz płaczem :p

SuperMysz

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 24, 2010, 16:18:40 pm »
Cytat: "marcin"
Och wiem, że w budynku UM można zarejestrować pojazd, ale np. dwa lata temu, o ile dobrze pamiętam, zarejestrowałem samochód w Górze, bo robiłem tam przegląd.

guzik wiesz - zatrzymałeś się w czasie i masz czelność wytykać komuś niewiedzę........
Nie ograniczaj się kropkami, bo jeszcze troszke i wybuchniesz płaczem :p

mi to nie grozi, Tobie także, bo w chwilach zagrożenia piszesz głupoty rozładowując w ten sposób swój gniew ........... :shock:

Nieznany

• Newbie
  • *
Nowa Bryczka
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 24, 2010, 17:50:32 pm »
ojjjjj  widać że nie tylko jedna osoba to zauważyła( to o czym pisze powyżj SuperMysz), więc coś w tym musi być prawdy...

blez

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 24, 2010, 20:00:34 pm »
Ludzie opanujcie się aż strach tu wchodzić - w każdym temacie jakieś pyskówki - jakieś bijatyki.

Załóżcie sobie osobny temat i tam się obrażajcie ile wlezie oczywiście wszystko zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami kultury.

Każdy temat jest rozłożony na łopatki - aż boję się zabrać za porządkowanie tego - z uwagi na bałagan, który zapanował tu ostatnimi czasy oraz na to aby nie zostać zaraz posądzonym o stronniczość i takie tam.

PROSZĘ ZACZNIJCIE ZE SOBĄ ROZMAWIAĆ, A NIE SIĘ ATAKOWAĆ (zaleciało czymś z serii zakończenia "języka nienawiści" - ale w końcu kampania trwa :) )
Ci, którzy nie potrafią przepisać prawidłowo mojego nicku mogą zwracać się do mnie - "B" - tak będzie łatwiej się ze mną porozumieć :P

Nieznany

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 24, 2010, 21:19:23 pm »
dlaczego nie skrytykujesz tego co marcin pisze to on jest( a dokładnie mówiąc to co TU WYPISUJE) powodem tych jak to ujęłeś pyskówek i ja się wcale nie dziwię że to wkurza innych bo to co jest cały czas tematem tych całych rozmów  na forum to jest jego zasługą. ale widać nikt nie wypowie się więcej na ten temat najwyraźniej się go bojąc i tyle z mojej strony.  :mrgreen:  Pan administrator strony a sam nie potrzfi opanować języka w różnych kwestiach a upominabie innych nie jest tu na miejscu. trzeba zacząć od góry a potem reszta ...

Nieznany

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 24, 2010, 21:21:17 pm »
na tym forum takie niby przyjęte zasady kultury TO TU NIE WYSTĘPUJĄ W CAŁEJ STANOWCZOŚCI niestety nie  :mad:

Nieznany

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 24, 2010, 21:24:01 pm »
PO CO JEST TO FORUM SKORO KRYTYKI SIĘ BOICIE? tematy są opisywane i komentowane a każdy ma swoje zdanie na różne tematy i każdy się swojego zdania trzyma a nie pozwala narzucać sobie kogoś innego. No niestety taj to wygląda

SuperMysz

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 24, 2010, 21:51:23 pm »
Cytat: "blez"
Ludzie opanujcie się aż strach tu wchodzić - w każdym temacie jakieś pyskówki -

a kto zaczyna drwić z forumowiczów za każdym razem, gdy mają inne zdanie niż "Cesarz tego forum"???
Blez - ja mogę dyskutować z wszystkimi na wszystkie tematy, ale jak mi jakiś chłystek ubliża, to nie zamierzam siedzieć cicho, a tak niestety w przypadku marcinka cwaniaczka jest!!!
A bryczka to coś z gatunku VW  :razz:

kuśka

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 24, 2010, 22:57:39 pm »
SuperMysz, wyglądasz mi na typa który sam odpisuje na swoje posty pod innym nickiem a tym nickiem jest ..... uwaga.... marcin,
ha ha ha układ zdemaskowany  :mrgreen:

Generał Jaruzelski

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 25, 2010, 00:45:37 am »
nieznany miał sie nie wypowiadać
poza tym miał dostawać upomnienia bo pisze post po poscie.....supermysz....kapuś i bierze kase na lewo na pewno...typowy urzędas.................

Generał Jaruzelski

• Newbie
  • *
nowa Bryczka
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 25, 2010, 00:46:45 am »
CESARZ JEST JEDEEENNNN......i jestem to jaaaaaaaaaaaaa