Autor Wątek: No i nie mamy wikarego ;)  (Przeczytany 15922 razy)

marcin

• Administrator
  • Newbie
No i nie mamy wikarego ;)
« dnia: Maj 10, 2009, 10:58:40 am »
I jeszcze ponoć złamał dziewiąte przykazanie dekalogu. Ach Ci księża ;)
Może to plotka jednak? Wikary dał mi ślub, ochrzcił córkę i myślałem, że mnie pochowa. Trochę przykro.

blez

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2009, 13:05:46 pm »
I poszedł w długą :) Chyba proboszcz na mszy by nie plotkował. Wczoraj był widziany VW Bora z księdzem za kierownicą w okolicy Wieruszowic podążający w kierunku Wąsosza :)
Ci, którzy nie potrafią przepisać prawidłowo mojego nicku mogą zwracać się do mnie - "B" - tak będzie łatwiej się ze mną porozumieć :P

kuśka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2009, 22:52:31 pm »
z tego co widze to wy tu plotkujecie  :twisted:
mowi sie trudno i zyje sie dalej "dupa człowieka raju pozbawiła" a wikary przy tym to maly pikolo

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 10, 2009, 23:23:45 pm »
Oj odrazu plotkujecie ;)
Swoją drogą to mógł się wstrzymać. Za kilka lat dostałby gdzieś probostwo. Żyć nie umierać ;)
Tak poważnie to można pozytywnie ocenić decyzję porzucenia kapłaństwa: wszak odrzucił obłudę i kłamstwo. Na ten gest nie wielu stać ludzi.

kuśka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 10, 2009, 23:34:37 pm »
Cytat: "marcin"
Wikary dał mi ślub, ochrzcił córkę i myślałem, że mnie pochowa.

skoro kosciol to dla ciebie obluda to dlaczego poddales sie tym sakramentom? na dodatek wkrecasz w to niewinne dziecko :twisted:

aga

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 11, 2009, 13:53:45 pm »
Oj odrazu plotkujecie ;)
Swoją drogą to mógł się wstrzymać. Za kilka lat dostałby gdzieś probostwo. Żyć nie umierać ;)
Tak poważnie to można pozytywnie ocenić decyzję porzucenia kapłaństwa: wszak odrzucił obłudę i kłamstwo. Na ten gest nie wielu stać ludzi.

SuperMysz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 11, 2009, 20:34:12 pm »
Cytat: "kuśka"
skoro kosciol to dla ciebie obluda to dlaczego poddales sie tym sakramentom? na dodatek wkrecasz w to niewinne dziecko

Kuśka - jesteś super....

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 11, 2009, 21:44:18 pm »
Cytat: "kuśka"
skoro kosciol to dla ciebie obluda to dlaczego poddales sie tym sakramentom? na dodatek wkrecasz w to niewinne dziecko :twisted:

Bo chcę być politykiem i ćwiczę dwulicowość :p
Czy ja powiedziałem, że Kościół jest obłudny? Księża i Kościół to dwie różne różności.

kuśka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 11, 2009, 22:38:19 pm »
Czy ja powiedziałem, że Kościół jest obłudny?

powiedziałeś, powiedziałeś i teraz nie odwracaj ota ogonem. wrzuciłeś przy okazji dzieciaka w niezłe maliny. zesztą skoro księża to obłudnicy i kłamcy, bo tak chyba uważasz /zaraz pojawi się Twoja odpowiedź, że nie wszyscy/ to po jaką cholerę korzystasz z ich usług i utrzymujesz ich płacąc za sakramenty? /pewnie miałeś za darmo - wiem wiem/ -po prostu jesteś jednym ze sponsorow i do tego zapewniasz im finansowanie na przyszlość poprzez chrzest dziecka /nowego "wiernego"/ :twisted:

Degustator

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 12, 2009, 13:51:30 pm »
Oj odrazu plotkujecie ;)

DOKŁADNIE ! Wszyscy "kapłani" powinni brać z niego POZYTYWNY przykład i NATYCHMIAST wypisać się z tej kryminalnej instytucji która wyniszcza ten kraj i ludzi.

Dają instrukcje współżycia społecznego (i nie tylko ;) mam wzór jak ktoś chętny poznać) a sami żyją w sprzeczności wobec tego co głoszą. Gdzie spójność ???

bee

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 12, 2009, 21:25:12 pm »
Ksiądz w dom żona w ciąży  :twisted:

kemot

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 13, 2009, 20:00:04 pm »
Szczerze mówiąc to go podziwiam za odwagę.
 Stało się, więc poczuł się do obowiązku i postanowił utrzymać rodzinę.
 Zrobił on to co wszyscy księża robią, tylko że on zrobił to legalnie do końca i z konsekwencjami.
 Od dawna jestem za tym aby księża mogli się wiązać w legalne związki i to przynajmniej by oszczędziło  zbędnych komentarzy "moherowych szeregów".
 A co do tego że "rozbił" rodzinę?  Mało jest w samym Wąsoszu "pokrzyżowanych" związków?

kuśka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 13, 2009, 21:22:59 pm »
Cytat: "kemot"
A co do tego że "rozbił" rodzinę?

zgodnie z tym czego nauczał  :twisted:

bee

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 13, 2009, 22:13:13 pm »
Ano wiele takowych owieczek było, o których baboty mówiły:
"A taka spokojna była. Do scholi należała"
A większość wie, że ta spokojna owieczka nie tylko w chórze śpiewała ale także na fujarce u księdza grała  :???:

Generał Jaruzelski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 11, 2009, 23:24:35 pm »
i tak go Pani pogoni.........bo nie warto  trzymać całą świnię dla małego  kawałęczka mięsa ..............