Autor Wątek: Przystanek autobusowy w Wąsoszu - propozycja  (Przeczytany 24368 razy)

kemot

• Newbie
  • *
Przystanek autobusowy w Wąsoszu - propozycja
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 01, 2009, 08:41:35 am »
Cytat: "kuśka"
ale ten na rynku ma boski kolorek hahaha chyba farba brązowa została w komunalce :-)

Ten kto to malował zwinął brązową farbę i ze strachu żeby się nie wydało sraczki dostał i tym pomalował.  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

blez

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 01, 2009, 10:27:32 am »
Nie ma przystanku - źle, jest przystanek - ma zły kolor. Może nie jest to najpiękniejsza budowla naszego miasta ale przynajmniej oczekującym na autobus na głowę nie pada.
Ci, którzy nie potrafią przepisać prawidłowo mojego nicku mogą zwracać się do mnie - "B" - tak będzie łatwiej się ze mną porozumieć :P

kemot

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 01, 2009, 19:23:45 pm »
Przecież nikt tu nie pisze że źle tak czy inaczej. Tylko ten kolor mógłby być faktycznie bardziej dobrany. A co oczekujących na autobus to i tak za zwyczaj stoją obok bo na ławkach "bełt mafia" przesiaduje !

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 06, 2010, 19:27:48 pm »
Odświeżam temat, bo byłem dziś świadkiem pewnego zdarzenia.
Wyszedłem z Dino, parking oczywiście pełny. Autobus raczej nie miał szans zajechać na przystanek, bo raz że śniegu sporo, a dwa samochody zatarasowały plac. Autobus zatrzymał się (jechał od Rawicza) naprzeciwko apteki, ludzie wysiedli, średnio bezpieczne miejsce na przechodzenie. Wszystko powiedzmy fajnie, ale na przystanku czekała starsza osoba, zanim się zorientowała, że autobus jednak nie podjedzie na peron, ten już odjechał. Dobrze, że dziś tylko lekki mrozik a nie jak wczoraj -15. Ciekawe ile razy miała miejsce podobna sytuacja. Chyba jednak przystanek jakiś by się przydał?

Posłaniec

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 06, 2010, 21:19:48 pm »
Przyszłość leży w komunikacji masowej to fakt.Tylko,że ile osób dojeżdża z wąsosza...Marcin wydanie10000 zł na bardziej skomplikowany przystanek nie ma sensu.Albo może po 300 dla każdego z niekupujących w dino i po kilku takich akcjach parking byłby pusty :P
Wiem też nie jestem zwolennikiem mandatów....
Licząc,że dziennie dojeżdża 80 osobx360 dni =28800 przejazdów.
Koszt wybudowania przystanku to ok 15000 zł
w takim razie każdy z podróżnych powinien dorzucić 52 gr za każdy przejazd.
A co z utrzymaniem? raz w tygodniu przynajmniej ktoś musiałby chociażby tam pozamiatać.Nie wspominając o zimie...
Kiedyś fajnym rozwiązaniem było np połączenie kiosku ruchu i przystanku..Tu w wąsoszu raczej to nie ma sensu chyba ,że zamiast gazet i inteligentnej literatury sprzedawano by jakieś bełty po 2 zeta..
Programming is like sex, if you make a mistake you\'ll have to support it your whole life!

SuperMysz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 06, 2010, 22:14:11 pm »
teren po byłym cpn-ie jest chyba do sprzedania :)

kuśka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 14, 2010, 21:07:56 pm »
pocałujta w d..ę wójta

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 17, 2010, 22:24:39 pm »
Cytat: "kuśka"
pocałujta w d..ę wójta

Lepiej pocałuj żabkę w łapkę, może okazać się księżniczką ;)
Wracając do tematu, to może ktoś wypchnie temat na tory urzędowe? Szczerze mówiąc to dziwię się wszystkim rodzicom, których dzieci muszą korzystać z PKSu. Naprawdę nie zależy im na zdrowiu i bezpieczeństwie swoich pociech?

kuśka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 16, 2014, 08:07:42 am »
tak patrzę na ten temat i mi się przypomniało, że DINO kupując teren pod market miało wybudować całkiem nowy murowany przystanek i jakoś do dzisiaj nic oprócz twej plastikowej budki nie stoi. dlaczego nikt nie dopilnuje żeby wywiązali się z obietnicy o której On tyle razy mówił

Pruderia

• Gość
Odp: Przystanek autobusowy w Wąsoszu - propozycja
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 10, 2015, 17:20:22 pm »
Jest! Obok Dino jest żółty kontener-przystanek, nawet z toaletą i ponoć z monitpringiem

kuśka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 11, 2015, 10:00:24 am »
Pięknie wpasowany kolorystycznie w otoczenie. Z boku wygląda jak Bob Budowniczy - ten daszek konkretny jest :-)

marcin

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 12, 2015, 22:30:22 pm »
To przystanek na miarę naszych możliwości, potrzeb i aspiracji ;)