Autor Wątek: Prośba HORHE JUNIOR  (Przeczytany 14425 razy)

Bezamemuczo

• Newbie
  • *
Prośba HORHE JUNIOR
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 06, 2008, 16:24:37 pm »
co pisze Horhe to swoją drogą, ale nie można wymagać chcyba więcej od niego jednak jeśli chodzi o sprawiedliwosć to udowodnił że many pisał nie na temat a jednak nie został ukarany. Gdzie tu sprawiedliwość?
Cytat: "b4rtus"
Twój za to wnosi wiele
wydaje mi sie że pisał na temat, bo o tym właśnie jest ten temat

b4rtus

• Administrator
  • Newbie
Prośba HORHE JUNIOR
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 06, 2008, 21:29:38 pm »
Cytat: "Bezamemuczo"
udowodnił że many pisał nie na temat a jednak nie został ukarany. Gdzie tu sprawiedliwość?

Tak, tylko jednym się to zdarza raz czy dwa a innym nagminnie. Widzisz różnicę?

wydaje mi sie że pisał na temat, bo o tym właśnie jest ten temat

Od upominania/interwencji są moderatorzy i tego się trzymajmy.
There\'s no place like 127.0.0.1

Bezamemuczo

• Newbie
  • *
Prośba HORHE JUNIOR
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 06, 2008, 22:06:54 pm »

zaczynasz mnie powoli denerwowac kolego. to po cholerę regulamin? zróbcie jakiś punkt w którym będzie 2xnie na temat w ciągu tygodnia i już. gdyby nie horhe i faustyna już dawno byłoby po forum. Otwieracie tematy i 1-2 komentarze. A jak oni się podłącza zaraz jazda. pewnie ze nie na temat ale jest wesoło. Poza tym piszą prawde a nie tak jak wy słodzicie tylko sobie w swojej grupie i wszystko ubarwiacie. Róbcie tak dalej a zostanie was 5 i nie więcej. zamknijcie najlepiej forum dla obcych i sami sobie dyskutujcie i pochwalajcie jeden drugiego.

b4rtus

• Administrator
  • Newbie
Prośba HORHE JUNIOR
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 06, 2008, 22:33:59 pm »

zaczynasz mnie powoli denerwowac kolego. to po cholerę regulamin? zróbcie jakiś punkt w którym będzie 2xnie na temat w ciągu tygodnia i już. gdyby nie horhe i faustyna już dawno byłoby po forum. Otwieracie tematy i 1-2 komentarze. A jak oni się podłącza zaraz jazda. pewnie ze nie na temat ale jest wesoło. Poza tym piszą prawde a nie tak jak wy słodzicie tylko sobie w swojej grupie i wszystko ubarwiacie. Róbcie tak dalej a zostanie was 5 i nie więcej. zamknijcie najlepiej forum dla obcych i sami sobie dyskutujcie i pochwalajcie jeden drugiego.

Super, zróbmy może jeszcze regulamin ile kropek i przecinków. Many raz napisał nie na temat i wielka awantura. Czego Ty oczekujesz? Mam dać manemu bana czy co?

pewnie ze nie na temat ale jest wesoło

Pytanie czy o to w tym wszystkim chodzi? Zamiast forum.wasosz.net może zrobimy forum.hajdpark.pl ewentualnie jakdowalicproboszczowi.pl ?

Otwieracie tematy i 1-2 komentarze

Czyja to wina?

Róbcie tak dalej a zostanie was 5 i nie więcej. zamknijcie najlepiej forum dla obcych i sami sobie dyskutujcie i pochwalajcie jeden drugiego

W którym poście pochwalam kogoś?
There\'s no place like 127.0.0.1

Bezamemuczo

• Newbie
  • *
Prośba HORHE JUNIOR
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 06, 2008, 22:56:47 pm »
Mam dać manemu bana czy co

nic nie chce od manego, chcę tylko byście byli KONSEKWENTNI.......wiecej nie pisze bo nie kumasz chyba. prosze cie nie odpisuj na ten post bo motasz sie i  ciągle o jednym.....

blez

• Newbie
  • *
Prośba HORHE JUNIOR
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 07, 2008, 14:34:42 pm »
Widzisz b4rtus, i rób coś w Wąsoszu.
Bezamemuczo, admini reaktywowali to forum z własnej incjatywy, poświęcili własny czas, a może i pieniądze - chcą coś robić, chcą zmienić obraz Wąsosza i jego mieszkańców, a znajdzie się zawsze paru takich ludzi, którzy próbują (umyślnie bądź nie) to wszystko zniszczyć - w imię dobrej zabawy. Ludzie wchodząc na to forum i czytając cały czas kłótnie i dowalanie innym po prostu nie chcą pisać bo po co - po to żeby być natychmiast obrażonym i wyśmianym.
Ci, którzy nie potrafią przepisać prawidłowo mojego nicku mogą zwracać się do mnie - "B" - tak będzie łatwiej się ze mną porozumieć :P

bee

• Gość
Prośba HORHE JUNIOR
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 07, 2008, 18:30:49 pm »
Wydaje mi się, że czas zakończyć dyskusję na ten temat bo będą ciągłe przepychanki i nikt nikomu nie przyzna racji  :???:

HORHE JUNIOR

• Newbie
  • *
Prośba HORHE JUNIOR
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 09, 2008, 23:53:13 pm »
zobaczcie jaka frekfencja na forum, mało tematów, mało kto pisze...gdyby nie nasza elitarna jednostka S.H.KS.G.B  to całkie mało kto by odwiedzał to forum
zobaczcie że tak naprawde na forum pisze aktywnie 10 osób, z czego 5 to nasza jednostka....leciutko ta reaktywacja forum sie nie udała.....

marcin

• Administrator
  • Newbie
Prośba HORHE JUNIOR
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 10, 2008, 18:25:37 pm »
Cytat: "HORHE JUNIOR"
reaktywacja forum sie nie udała.

Rozkręcimy jeszcze to forum i dolinkę ;)

ksiegarnia_faustyna

• Newbie
  • *
Prośba HORHE JUNIOR
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 10, 2008, 21:10:34 pm »
Cytat: "HORHE JUNIOR"
gdyby nie nasza elitarna jednostka S.H.KS.G.B to całkie mało kto by odwiedzał to forum

dziękuje za wyróżnienie  :grin:  czuje się zaskoczony  :wink:  proponuje zorganizować małe, potajemne spotkanie integracyjne w celu założenia stowarzyszenia lub ziązk zawodowego  :cool:

Bezamemuczo

• Newbie
  • *
Prośba HORHE JUNIOR
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 11, 2008, 23:10:27 pm »
he he jak najbardziej sie zgadzam i przyjmuje zaproszenie
zaprosmy też ma... i Bl... i bedziemy ich wtajemniczać (kopcić)