Autor Wątek: JESIENNA NUDA  (Przeczytany 3414 razy)

Bezamemuczo

• Newbie
  • *
JESIENNA NUDA
« dnia: Listopad 03, 2008, 23:25:29 pm »
Jesień to taka pora, że zawsze jakoś jest smutniej, nudniej....CO tu robić w naszym miasteczku? Jak zabijacie wolny czas..............

marcin

• Administrator
  • Newbie
JESIENNA NUDA
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2008, 00:30:08 am »
Ja czytam to forum ;)
Polecam książki, odrabianie lekcji jeśli się chodzi do szkoły, zainstalowanie linuksa  ;)
Ogólnie nie jest źle. Szkoda, że dzień jest taki krótki i ta mgła ostatnio  :???:

ksiegarnia_faustyna

• Newbie
  • *
JESIENNA NUDA
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2008, 18:18:55 pm »
rónież uwielbim czytać to forum  :smile:  szczególnie stare tematy dotyczące Parafii....najlepszy temat to chyba "Pan Organista", poprostu wymiata :grin:  na drugim stopniu podium umieściłbym temat "nowy passat proboszcza" a na trzecim "tajemnica fatimy"....gdy tak sobie siedze wieczorkiem przed komputerkiem w te ponure dni aż humor mi się poprawi i łezka w oku kręci, jakie to kiedyś ludzie mieli pomysły  :mrgreen:

Posłaniec

• Newbie
  • *
JESIENNA NUDA
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 04, 2008, 23:24:36 pm »
Co do forum...Cóż jest kilka perełek wśród starych tematów.Szkoda,że nie ma galerii ,ale rozumiem transfer i limity .........Swego czasu to było najczęściej odwiedzane przeze mnie miejsce.........Prośba do adminów może by wrzucić galerię na tinypic?Wiem to czasochłonne ,ale może by się udało.........Fajnie popatrzeć na zdjęcia starego wąsosza a szkoda by taki skarb zginął i został zapomniany........

blez

• Newbie
  • *
JESIENNA NUDA
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 05, 2008, 10:26:58 am »
Z tego co wiem posłańcu to na temat galerii admini coś knują :p - mam nadzieję, że im się to uda bo była super.