Autor Wątek: SPEEDWAY - wokół tego pasjonującego sportu.  (Przeczytany 5400 razy)

Kondrat

• Newbie
  • *
SPEEDWAY - wokół tego pasjonującego sportu.
« dnia: Listopad 03, 2008, 22:03:47 pm »
Nie zauważyłem wcześniej tematu dotyczącego żużla, więc postanowiłem założyć. Wiem, że gro osób z Wąsosza i okolic kibicuje "Jedynej", ja z kolei jestem kibicem ogólnie żużla w szerokim pojęciu. Choć bliżej mi do wrocławskiego żużla ze względu na uczelnię, pracę i skromną choć bardzo perspektywiczną działalność w WTSie i ogólnie czas spędzany we Wrocławiu. Zapraszam do dyskusji i wymiany poglądów na temat tego sportu.

Bezamemuczo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2008, 23:35:09 pm »
ja z żużla to znam Rikardsona, ale chyba nie jeździ już no i Goloba z Polski

spawacz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 09, 2008, 18:22:13 pm »
Tomasz "Nigdy Nię Będę Mistrzem Świata"  Golob? też go znam :mrgreen:

many

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 09, 2008, 22:31:52 pm »
Cytat: "spawacz"
Tomasz "Nigdy Nię Będę Mistrzem Świata"

Tomasz może nie, ale nowe wilki tacy jak Ułamek czy Walasek maja w tym roku wiekie szanse zostac mistrzem świata  :smile:
Uważaj nikt nie jest anonimowy ?.

HORHE JUNIOR

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 09, 2008, 23:34:39 pm »
Cytat: "many"
Ułamek czy Walasek

to są pewnie jakies  młodziki i połamią sie szybko......

Generał Jaruzelski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2008, 11:42:06 am »
Atlas Wrocław ponad życie!!! Hej Atlas, Hej Atlas, Hej na pełen gaz...

Kondrat

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 12, 2008, 17:54:14 pm »
Many, Ułamek to typowy wyrobnik i ligowiec, po nim nie spodziewam się lepszej postawy niż Kasprzaka, choć wolałbym sie mylić, za to Walasek był już w GP i sobie tam nieźle radził. Mnie martwi jedna sprawa obaj Panowie mieli strasznie smutne miny po wywalczeniu tego awansu, czyzby sie nie cieszyli, że będą w tej eltarnej stawce? Boje się, że nie zainwestują za dużo w sprzęt na GP i będą obaj raczej średni. Obaj mieli nie za dobre sezony i coś mam dziwne wrażenie,że skupia się na tych zawodach gdzie mogą najwiecej wyciagnąć, czyli na lidze. Gollob z kolei pokazał po tym sezonie, że jednak jeszcze może, jako jedyny ze stawiki wygrał 3 gp i tylko jego nierówna jazda w pozostałych rundach sprawiła, że ma tylko brąz, a srebro mogło być spokojnie. Nicki był poza zasięgiem. Na moje w przyszłym sezonie będą sie liczyć w walce o złoto Gollob, Crump, moze jeszce Nicki choć nie wiem czy motywacji nie zabraknie, ale kto jeszce to w tym momencie nie ma zielonego pojęcia.

many

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 12, 2008, 21:33:14 pm »
Słuchaj @Kondrat pisałem tak aby zachwycić niektóre osoby czytające to forum  :wink: . Dla mnie liczy się tylko Tomasz Gollob i nikt więcej z polskich reprezentantów nie będzie w stanie godnie reprezentować nasz kraj w SGP 2009r. ( taka jest moja ocena)
Uważaj nikt nie jest anonimowy ?.