Autor Wątek: KPEiR - wieści ....  (Przeczytany 5026 razy)

Mistrz Layas

• Gość
KPEiR - wieści ....
« dnia: Lipiec 18, 2007, 17:41:11 pm »
Witam

W odpowiedzi na dość dużą ilość maili z pytaniami "Co dalej z KPEiR w Górze ?", "Co z KPEiR ?", "Co robicie ?"  itd. czuję się w obowiązku powiadomić wszystkich zainteresowanych, jak również szanownych Użytkowników Forum, że górowski oddział KPEiR ciągle żyje, jest, działa i funkcjonuje.
Jak mawia przysłowie: "To że o nas nie słychać na piedestałach niekoniecznie oznacza że nie żyjemy ..."

Tak i jest. Partia nadal funkcjonuje, spotykamy się na zebraniach, zwiększyła się również liczba członków partii od ostatnich wyborów samorządowych.
Staramy się hołdować zasadzie, że pośpiech i poklaksk nie są niczym dobrym.
Bez podtekstu poltycznego nasi członkowie starają się uczestniczyć w życiu społecznym naszego miasta.

Nasz szef - pan Zbigniew Walewyś niedawnymi czasy prowadził Spotkania Teatralne z młodzieżą w górowskim DK celem którego było wystawienie spektaklu.
O ile mi wiadomo również zawodowo rola pana Walerysia w spektaklu "Zabijanie Gomułki" w reżyserii Jacka Głomba została doceniona przez Ministra Kultury pana Kazimierza Ujazdowskiego:
 http://miasta.gazeta.pl/zielonagora/1,35182,4282536.html
http://gazeta.teatr.legnica.pl/news.php?extend.485
Spektakl będzie wystawiany we wrześniu W Teatrze Narodowym.

Moja skromna osoba stoi na czele Koła Miłośników Fantasy i Gier RPG, którego spotkania odbywają się w górowskim DK i którego obecność była już wielokrotnie poruszana i komentowanana niniejszym Forum.

Jeszcze przed listopadowymi wyborami dużo mówiliśmy o działaniu dla młodzieży (również tutaj) i na chwilę obecną swoimi działaniami staramy się niezaniedbywać tego co proponowaliśmy.
Zdajemy sobie oczywiście sprawę, że pomysły i projekty wtedy będą owocowały jeśli będą realizowane wspólnie .... bez względu na podziały polityczne - bo tylko wtedy przyniosą jakieś wymierne korzyści.

Oddział naszej partii ma się dobrze, istnieje nadal zarówno od strony formalnej jak i poglądowej. Spotkania w większym gronie organizowane są co 2-3 miesiące.
Nadal przyjmujemy nowych członków, oceniamy i podsumowujemy działania własne ....

Uff ... mam nadzieję, że w jakimś stopniu zaspokoiłem ciekawość wszystkich zainteresowanych tym tematem.
W razie pytań i komentarzy proszę śmiało pisać ot chociażby na niniejszym Forum ...

Pozdrawiam letnio i upalnie ...  8) tym razem jako Pan Sekretarz górowskiego KPEiR.