Autor Wątek: Porażka u siebie z Konfeksem  (Przeczytany 5431 razy)

Hans

• Gość
Porażka u siebie z Konfeksem
« dnia: Czerwiec 10, 2007, 20:02:13 pm »
Orla Wąsosz uległa Konfeksowi Legnica 1-2 (1-1)
Orla rozpoczęła spotkanie ofensywnie, już w pierwszych minutach nadarzyła się okazja do objęcia prowadzenia, lecz piłka po strzale jednego z zawodników Orli poszybowała nad poprzeczką.
Dalsze minuty pierwszej części spotkania to walka głównie w środkowej strefie boiska.
Gra wydawała się dość wyrównana, jednak to przyjezdni pierwsi cieszyli się z objęcia prowadzenia. W 32 min prostopadłe zagranie na szesnastym metrze przejął zawodnik Konfeksu, wbiegł z piłką w pole karne i uderzył mocno pod poprzeczkę.
Na odpowiedź lidera nie trzeba było długo czekać. 7 minut po objęciu przez zespół z Legnicy prowadzenia, a dokładniej w 39 min Orla wyrównuje. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska na pole karne niepewność bramkarza wykorzystuje Tomasz Dąbrowski kierując piłkę do bramki głową.
Druga połowa meczu zaczęła się od ataków gości z Legnicy, jednak ci nie znajdywali recepty na umieszczenie piłki w bramce Orli.
Aż do 81 minuty utrzymywał się remis 1-1. Wtedy to udało się przyjezdnym wyjść na prowadzenie. Po kontrze i podaniu z prawej strony boiska piłkę do siatki strzałem z ok 13 metrów kieruje zawodnik Konfeksu.
Orla w doliczonym czasie miała dobrą okazję na remis. Z rzutu wolnego uderzał Kamil Nowakowski, lecz bramkarz gości obronił to uderzenie.

młody

• Gość
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2007, 20:16:35 pm »
A nie mówiłem?

bic

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2007, 11:24:32 am »
coś chłopcy chyba za szybko uwierzyli, że jest awans :-(

RaFiK

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 11, 2007, 16:26:44 pm »
Oj chłopcy starać się tak jak pisze bic za szybko uwierzyli ale chyba dacie rade   8)  
IV Liga czeka  :)

bee

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2007, 23:26:16 pm »
Szczerze mówiąc ja też uwierzyłem ale chyba lepiej zostańmy w naszej lidze  :-

pan horhe

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 12, 2007, 16:30:20 pm »
...zostańmy razemmmm..........

stach

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 14, 2007, 06:38:14 am »
Orla Wąsosz uległa Konfeksowi Legnica 1-2 (1-1)
te]

Pamiętasz  Hans, jak kiedyś pisałem o tym, że przy równej ilości punktów z Kuźnią, Orla awansuje, bo ma lepszy bilans bezpośrednich spotkań.
Chyba właśnie to zaważy o Waszym awansie.
Pamiętaj, że awansować jest naprawdę ciężko do IV ligi.
O wiele łatwiej jest się tam utrzymać.
Nie zmarnujcie tej szansy.
Jak awansujecie, to na lata możecie już być IV-ligowcami.
W IV lidze znów nie ma aż tak większego poziomu niż w okręgówce.
Wiem, bo Kuźnia latami  grała w IV, a nawet w III lidze.