Autor Wątek: zla kielbasa  (Przeczytany 24776 razy)

głodny

• Gość
zla kielbasa
« dnia: Czerwiec 04, 2007, 20:29:38 pm »
jest oficjalna informacja podana w niedziele wiadomo gdzie ze grupa osob jadla kielbase z grila w piatek
a przeciez w piatek to nie mozna
chyba grzech maja?

Blez

• Gość
zla kielbasa
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2007, 21:08:56 pm »
Tak tak na pal z nimi  :D

parafianin

• Gość
zla kielbasa
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2007, 21:59:20 pm »
Wiadomo gdzie. Podstawówka na amfi gimnazjum na boisku szkolnym. Cała Polska swiętowała ( grillowała) dzień dziecka. Mało nam pomysłów Romana G. i pani Sowinskiej od teletubisiów. Mamy wlasnych kaznodziejów od ...

marcin

• Gość
zla kielbasa
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 04, 2007, 22:49:52 pm »
Może uczestnicy grillka mieli dyspensę? Było powiedziane czym popijali kiełbaskę?
Ostatnio nie bywam w wąsoswskim kościele, obiecuję poprawę i dyktafon na mszy :D

many111

• Gość
zla kielbasa
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 05, 2007, 10:12:53 am »
Cytat: "marcin"
Może uczestnicy grillka mieli dyspensę?

Dyspensy nie było.

bic

• Gość
zla kielbasa
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 05, 2007, 11:00:37 am »
Proponuję zgłaszać wszystkie planowane na piątki grilowania w celu uzyskania pozwolenia i będzie po sprawie  :P

ufo

• Gość
zla kielbasa
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 05, 2007, 11:35:25 am »
A ja głupi myślałem że średniowiecze skończyło sie 500 lat temu. A tak w ogóle to słyszałem że na radzie pedagogicznej w gimanzjum na której ustalano sprawy dotyczące dnia dziecka i ową "złą kiełbasę" był obecny ksiądz i katecheta. I ciekawe dlaczego wtedy im to nie przeszkadzało?? Może dlatego że nie dostali po kawałku pysznej, ociekającej tłuszczem Kiełbasie.

NIEMY

• Gość
zla kielbasa
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 05, 2007, 12:34:38 pm »
Trzeba z nimi troche znowu pojechac bo za duzo spokoju widze bylo!!!!!!!!!!!

pan horhe

• Gość
zla kielbasa
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 05, 2007, 17:43:01 pm »
dzieciaki same sie wkopały...ponieważ to był pierwyj piątek miesiąca to poszły do spowiedzi i powiedziały o kiełbasie. Stąd wiedział, a żeby jeszcze było lepiej to powiedziały że idą na dyskotekę w ten dzień świąteczny i zeby to od razu wiedział.....no i sie pewnie wkó......... i powiedział w niedziele na ambonie bo żadnych zapowiedzi nie było i na msze nikt nie dał to trza było czymś zapchać czas antenowy..........

tomas10

• Gość
zla kielbasa
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 05, 2007, 17:49:59 pm »
 Tak, tak. Bo gdyby jedli szyneczkę jak ksiądz to dyspensa byłaby nie potrzebna. Zresztą, ja nikomu w gardło nie zaglądam. Odnośnie dyspensy,   :rolleyes: aby do niej doszło to należy poprosić księdza i wpłacić "pewną kwotę na szczytny cel".  ??? Ciekawe czego brakuje na plebanii?  ???
 Poza tym, może się nie znam, ale z tego co wiem to dzieci przed I komunią (chyba) post nie obowiązuje.  :o

tomas10

• Gość
zla kielbasa
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 05, 2007, 17:54:42 pm »
 Acha. Na przyszły piątek planuję grila  ;) bezmięsnego  ;) i bezalkoholowego.

pan horhe

• Gość
zla kielbasa
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 05, 2007, 20:13:40 pm »
..........podobno dzieciaki chciały dysputy czy dyspenzy czy cos tam ale nie było nikogo, tylko wisiała  kartka ""JESTEM NA ZAKUPACH"""................

harry_wasosz

• Gość
zla kielbasa
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 06, 2007, 14:26:51 pm »
jeśli wszechmocny i wszechwiedzący ksiądz proboszcz by sobie życzył, chętnie pomogę mu w szukaniu miejsc i osób, które w piątek robią grilla. Moje nie przeciętne umiejętności konfidenckie pomogą w szybki i tajemny sposób odnaleźć grzeszników zajadających się soczystą i smakowitą kiełbaską w grilla w ten święty i nadzwyczajny dzień jaki jest piątek

czekam na propozycje księdza, łatwo mnie znaleść, często przesiaduje na stadionie luba na amfi oraz na ławce pod blokiem na sienkiewcza........

Pozdrawiam  ;)

pan horhe

• Gość
zla kielbasa
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 06, 2007, 15:58:19 pm »
no to już po was grzesznicy...on za paczke fajek sprzeda każdego..............

ufo

• Gość
zla kielbasa
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 06, 2007, 16:19:51 pm »
Jak się nieoficjalnie dowiedziałem sprzedaż kiełbasy spadła w naszym regionie do zera. Ruscy nie chcą naszej kielby bo mówią ze zatruta, a Polacy nie kupują bo się boją księdza. Wszystkie masarnie w Polsce zbankrutują. I producenci węgla drzewnego w Bieszczadach splajtują. Spadnie sprzedaż piwa, załamie sięgospodarka nie bedzie Euro 2012. A to wszystko przez to że nie było Dyspensy :-[. Biada nam. Koniec świata już bliski.