Autor Wątek: Palac w gorce wasoskiej  (Przeczytany 7973 razy)

mala mi

• Gość
Palac w gorce wasoskiej
« dnia: Maj 15, 2007, 18:36:09 pm »
Czesc wszyskim!!! Mam pytanie czy wie ktos moze ile by kosztowal palac w gorce wasoskiej??? Moze znalazby sie ktos kto by kupil,wyremontowal i otworzyl na nowo dom dziecka? co o tym myslicie? i jak myslicie ile kosztuje bo slyszalam ze jest na sprzedarz.

Blez

• Gość
Palac w gorce wasoskiej
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2007, 20:16:19 pm »
Przypuszczam, że koszt kupna tej ruiny nie jest wysoki jednak aby powstał tam dom dziecka potrzeba "kupe siana"
I nie wiem czy można by z niego coś jeszcze zrobić - jak wyglądają stropy, ściany i dach. To ogromna inwestycja i wątpię żeby gmine czy nawet powiat stać było na odnowienie tego budynku i zaadoptowanie go na potrzeby np: domu dziecka.

marcin

• Gość
Palac w gorce wasoskiej
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2007, 21:04:22 pm »
Cytat: "Blez"
jak wyglądają stropy, ściany i dach.
Nie ma stropów i dachu są za to ściany ;)
Co było wartościowe w pałacu, dawno zostało rozszabrowane. Jedyną wartością jest zabytkowy park. Napewno nie będzie ta nieruchomość kosztowała kosmicznych pieniędzy, ale sporo problemów będzie miał przyszły inwestor z konserwatorem zabytków.

mala mi

• Gość
Palac w gorce wasoskiej
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2007, 21:40:06 pm »
Wiecie... Bo jak w wygram w totka to sama w to zainwestuje:-) i dlatego pytam ile kosztuje:-)
Jak ktos ma mozliwosc sie dowiedziec to porsze o napisanie.Pozdrawiam

pan horhe

• Gość
Palac w gorce wasoskiej
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 15, 2007, 23:29:06 pm »
pałacyk to własność LORDA HORHEGO, który w sumie posiada wszystkie okoliczne zamki. JA sam zrobię tam dom dziecka bo juz nawet o tym myślałem ale narazie inwestuje w budowę lotniska koło BP i muszę oszczędzać......

MANIECZKA

• Gość
Palac w gorce wasoskiej
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 16, 2007, 12:34:05 pm »
A ja mysle ze palac w gorce wasoskiej kosztuje okolo 200 tysiecy:-) I nie ma co sie z niej nasmiewacx bo to calkiem dobry pomysl panie hohre!!! Nie koniecznie mozna zrobic tam dom dziecka bo mozna zrobic naprzyklad hotel z barem. Przeciez co roku do gorki przyjezdzaja niemcy i pewnie chcieli by sie przespac w tym palacu:-)

marcin

• Gość
Palac w gorce wasoskiej
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 16, 2007, 16:17:25 pm »
Napewno taniej byłoby wybudować replikę tego budynku, a nie odbudowywać go.

pan horhe

• Gość
Palac w gorce wasoskiej
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 16, 2007, 16:18:51 pm »
w sumie tak...duzo tych niemców ostatnio u nas, to na konie to na wysypisko śmigają...tak tak niemiec to dobry sponsor...............

bee

• Gość
Palac w gorce wasoskiej
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 17, 2007, 21:48:46 pm »
Cytat: "MANIECZKA"
A ja mysle ze palac w gorce wasoskiej kosztuje okolo 200 tysiecytym palacu:-)

Ciekawe kto by kupił za takie pieniądze. Takie obiekty muszą być sprzedawane po atrakcyjnych cenach. Tym bardziej jeśli lokalizacja jest naprawdę średnia. Co do Niemców to z ich wizyt nie zarobisz nawet na rachunki za media  :-

mala mi

• Gość
Palac w gorce wasoskiej
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 18, 2007, 20:53:15 pm »
 a jak sie dowiedziec ile to kosztuje??? Moze niech wszyscy mieszkancy wasosza
Nagraja film i wysla do programu EXTREME MAKEOWER HOME EDITION W POLSCE TO NAZYWA SIE DOM NIE DO POZNANIA:-)

tomas10

• Gość
Palac w gorce wasoskiej
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 19, 2007, 21:11:52 pm »
Cytat: "mala mi"
Wiecie... Bo jak w wygram w totka to sama w to zainwestuje:-) i dlatego pytam ile kosztuje:-)
Jak ktos ma mozliwosc sie dowiedziec to porsze o napisanie.Pozdrawiam
;D Ja też gram, ale "Młoto-lotka"- żeby se wygraną ze łba wybić.  ;D
 A co do ściepy wśród Wąsoszan, to szybciej palmy na rynku wyrosną.