Autor Wątek: Orla Wąsosz gromi Iskrę na wyjeździe!  (Przeczytany 4467 razy)

Hans

• Gość
Orla Wąsosz gromi Iskrę na wyjeździe!
« dnia: Maj 05, 2007, 19:16:08 pm »
Orla Wąsosz, pokonała Iskrę Kochlice aż 7-1 (4-0)
Nie miałem jak się dostać na mecz do Kochlic, toteż dzisiejszą relację oprę na opowiadaniu kolegi, który był na tym meczu.
Orla oczywiście od pierwszego gwizdka ruszyła ofensywnie, stwarzała więcej sytuacji podbramkowych, a co ważniejsze strzeliła więcej goli.
Pierwsza bramka dla Orli padła po dośrodkowaniu w pole karne, a piłkę do bramki skierował Tomek Dąbrowski, który wykorzystał nieporadność i zdezorientowanie obrońców Iskry.
Druga bramka była autorstwa Łukasza Ostrowskiego, który po wybiciu piłki po rzucie rożnym przez zawodników Kochlic uderzył zza pola karnego z "voleya"
Trzecie trafienie zapisano Andrzejowi Kauchowi, który czujnie zachował się w sytuacji, kiedy to Michał Śliwowski uderzał z rzutu wolnego. Bramkarz "wypluł" piłkę do której dopadł Kauch i było 3-0 dla przyjezdnych.
Kolejną bramkę zdobył zawodnik, który cieszył się ze zdobycia drugiego w tym meczu gola, a więc Łukasz Ostrowski
Do przerwy Orla prowadziła czterema bramkami.
Po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę, Orla nie ograniczyła się do obrony korzystnego wyniku, lecz dalej atakowała.
No i przyniosło to skutek, kiedy to Łukasz Ostrowski posłał bramkarzowi gospodarzy piłkę "za kołnierz" i tym sposobem skompletował hat-tricka.
Szósta bramka padła po strzale Adama Cichego, a siódmą ponownie zapisano Łukaszowi Ostrowskiemu, który dziś zdobył 4 bramki.
Iskra strzeliła bramkę na otarcie łez.
Dzisiejszy mecz, był bardzo podobny do meczu z Zametem (7-0) Mecz do "jednej bramki", kontrolowanie gry, narzucanie przeciwnikowi własnego stylu gry.
Orla pokazała, jak gra lider.
@Marcinie, zostało 7 meczy do końca rundy, 5 trzeba wygrać. Chyba, że Kuźnia i Nysa polegną w jakiś meczach, wtedy będziemy sie cieszyć z zapewnionego awansu.
PS. Fakt, że nie byłem dziś na meczu, mógł sprawić, że pomyliłem jakieś wydarzenia na boisku.
Jeśli są jakieś błędy, poprawcie.

marcin

• Gość
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2007, 20:06:40 pm »
Gratulacje. IV ligę to już chyba mamy napewno  ;D

młody

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2007, 09:26:22 am »
Niczego nie można być jeszcze w 100% pewnym. V liga bardzo się do nas zbliżyła.

Hans

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2007, 14:26:47 pm »
Cytat: "młody"
V liga bardzo się do nas zbliżyła.
Patrz co @marcin napisał wyżej. "IV liga"...
A Ty piszesz ze V liga się zbliżyła. W V lidze to my teraz jesteśmy.
Po awansie będziemy w IV lidze.
Bardzo często wypowiadane słowa "czwarta liga" Ty dalej tego nie możesz zapamiętać.
Strzeliłeś gluta, wstydź się

młody

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 06, 2007, 15:13:08 pm »
Strzeliłem literówkę. Wiesz co to literówka?

bic

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 06, 2007, 16:41:24 pm »
piszcie słownie i będzie wszystko jasne ;-)