Autor Wątek: Remis w Chobieni  (Przeczytany 3523 razy)

Hans

• Gość
Remis w Chobieni
« dnia: Kwiecień 22, 2007, 19:15:22 pm »
Orla Wąsosz zremisowała na stadionie Odry 3-3 (2-1)
Podopieczni Mariusza Rzepki od początku zaatakowali, lecz to nie oni pierwsi cieszyli się ze zdobycia bramki.
Prawym skrzydłem popędził zawodnik Odry, wbiegł wzdłuż lini końcowej w pole karne Orli i podał piłke dokładnie na głowę jednemu z zawodników Chobienii. Orla przegrywała w 7 minucie 1-0. Na drugą bramkę, niestety nie dla Orli nie trzeba było długo czekać. Po dorzuceniu piłki z rzutu rożnego niepewność wąsososkich obrońców wykorzystał jeden z zawodników Odry, pokonując bramkarza Orli strzałem głową. Po 10 minutach meczu gospodarze prowadzili już 2-0. Odpowiedź przyjezdnych nastąpiła po 20 minutach od zdobycia przez Odrę drugiej bramki. W zamieszaniu w polu karnym Odry najczujniej zachował się Ostrowski, który płaskim strzałem w prawy róg bramki pokonał bramkarza Chobienii. Pierwsza połowa zakończyła się minimalnym prowadzeniem gospodarzy, ale to Orla przez całe spotkanie była zespołem lepszym.
Kilka minut po gwizdku rozpoczynającym drugą częśc meczu goście doprowadzaja do wyrównania. Na 20 metrze faulowany był Kamil Nowakowski. Do piłki podszedł Ostrowski, strzelił mocno, piłka odbiła się jeszcze od głowy jednego z zawodników stojących w murze oraz od słupka bramki i dopiero wpadła do siatki.
Wydawało się że Odra nie moze już zagrozić Orli i kwestia zdobycia przez Orlę bramki przypieczętującej dzisiejsze zwycięstwo to tylko kilka, kilkanaście minut. Lecz okazało się inaczej. Gospodarze wyprowadzili ładną kontrę, zawodnik Odry wbiegł w pole karne, lecz został zahaczony przez obrońcę Orli i upadł. Sędzia wskazał na punkt oddalony o jedenaście metrów od bramki Orli. Jedenastkę pewnie wykorzystali.
Orla bardzo chciała strzelić jeszcze jedną bramkę, udało się to w 90 minucie. W zamieszaniu w polu karnym piłke do bramki głową skierował Łukasz Matuszewski.
Tak więc remis na stadionie Odry. Cieszyć może fakt, że to Orla w dzisiejszym meczu była lepsza, częściej atakowała, dyktowała warunki na boisku.A to bardzo ważne, bo w ostatnich meczach nie było najlepiej.