Autor Wątek: "Idziemy do przedszkola.."  (Przeczytany 5157 razy)

marcin

  • Gość
"Idziemy do przedszkola.."
« dnia: Marzec 30, 2007, 18:42:45 pm »
W ramach projektu finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, przeprowadzanego we współpracy i we wsparciu Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz za pośrednictwem Fundacji Kalós Kai Agathós  wraz z organizacjami partnerskimi: Fundacją Edukacji Europejskiej, Federacją Inicjatyw Oświatowych i Korporacją Badawczą - Pretendent   rusza z dniem 02.IV.2007 r. w Gminie Wąsosz projekt: "Idziemy do przedszkola! Małe Przedszkola na Dolnym Śląsku."
Głównym celem projektu jest wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci w wieku 3 - 5 lat pochodzących z obszarów wiejskich pozbawionych przedszkoli, poprzez stworzenie alternatywnych form edukacji przedszkolnej.
Przedmiotem projektu są działania mające na celu utworzenie 35 takich ośrodków na terenach wiejskich Województwa Dolnośląskiego oraz zapewnienie im wysokiej jakości funkcjonowania.
W Gminie Wąsosz powstaną dwa ośrodki tego typu: w Publicznej Szkole Podstawowej w Płoskach oraz w Publicznej Szkole Podstawowej w Pobielu.

Źródło: wasosz.gmina.plNIEMY

  • Gość
"Idziemy do przedszkola.."
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2007, 20:35:15 pm »
Zobaczcie na plac zabaw w przedszkolu strach tam dzieci puszczac!!!!!!!!!!

bic

  • Gość
"Idziemy do przedszkola.."
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2007, 20:50:50 pm »
z tego co wiem to ma być nowy :-)

pavlo_91

  • Gość
"Idziemy do przedszkola.."
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 11, 2007, 20:46:25 pm »
Widziałem że plac zabaw przy przedszkolu zostaje odnowiony ale na razie na tej zasadzie że  prawie wszystkie stare urządzenia zostały zdemontowane i jak na razie wstawili jedno nowe urządzenie a mianowicie karuzele!!! Bardzo fajna postaram sie zrobić jutro zdjęcie i pokazać wam jak to wygląda!!!

nothing

  • Gość
"Idziemy do przedszkola.."
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 30, 2007, 00:25:48 am »
przydałby się przedszkolu nowy ogródek dla dzieci. kiedyś było tam wiele atrakcji, nawet drewniana ciuchcia :) miejmy nadzieje ,że postarają się o równie fajny i zgrabny placyk. czego się nie robi dla maluszków :)