Autor Wątek: Nasza świetna wąsoska podstawowka!!  (Przeczytany 25890 razy)

Anonymous

• Gość
Nasza świetna wąsoska podstawowka!!
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 07, 2006, 18:16:08 pm »
To nie nauczycielka - nauczyciel to człowiek światły , któremu powierzamy nasze dzieci .To osoba obdarzona zaufaniem . Pochylmy głowy przed tymi prawdziwymi nauczycielami - jest ich wielu .Wykluczam ta Panią skoro jej zachowanie było takie - coś okropnego . Drodzy Rodzice głowa do góry !!!!!!! n5

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 24, 2006, 10:19:04 am »
Hejka chodzimy do tej szkoły , to WIELKI SZAJS NAD SZAJSAMI!!!! n3   n1  n15  smiles21  n12  n14   Z i P VI a

Posłaniec

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 24, 2006, 12:23:21 pm »
Narzekać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej ,ale gdzie argumenty co?
Wiem nie chodziłem do Wąsoskiej podstawówki,ale kto wie czy moje dzieci nie będą do tego zmuszone.Spójrzcie nie macie wcale tak źle przecież duże boisko świetne zaplecze dydaktyczne a i paru geniuszy opuściło jej mury.Narzekać każdy umie..

nothing

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 24, 2006, 14:59:15 pm »
własnie... gdzie tutaj są argumenty? jak dla mnie, moze to nie jest super wypasiona szkoła, ale też nie nalezy do najgorszych. jeśli tego samego zdania są Wasi rodzice, to moze lepiej przenieść się do innej szkoły?

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 12, 2006, 18:38:13 pm »
tak już od dawna młodziez umie tylko narzekać!  n15 Ale przecież oprócz kadry nauczycielskiej klimat tej szkoły tworzycie też wy- uczniowie. Jakoś trudno powiedzieć abyście godnie reprezentowali waszą szkołę i szanowali to co was otacza. Nie uczycie się w szarych, brudnych, śmierdzących salach tylko odmalowanych, czystych klasach. Jedyny problem w tym, ze to nauczyciele starają się abyście mieli jak najlepsze miejsce do nauki a wy po prsotu z tego albo nie korzytsacie albo niszczycie.  n10

Absolwentka

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 01, 2006, 19:21:33 pm »
Cytat: ""aniaS""
Cicho tu jakoś. Chyba o podstawowce nie ma co pisać. Czyzby same plusy czy po prostu nic tam ciekawego sie nie dzieje.

Zgadzam się, za moich czasów szkoła tętniła życiem do wieczora. prowadzone  były kółka zainteresowań , teraz cisza sterczą połamane drzewa, siatki i połamane ławki. Lubię patrzeć się na szkołę ( budynek) tak ładnej szkoły nie widziałam.  Cieszę się bardzo, że zaczęto ją remontować. Mam wielki sentyment do niej.

chcący kupić książke

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 07, 2006, 21:31:49 pm »
witam
Czy mógłby mi ktoś poradzać jaką instytucje zawiadomić o szerzącym sie dalej chamstwie i arogancji w stosunku do klientów księgarni Pani Pedagog Szkoły Podstawowej w Wąsoszu,Pani Małgorzaty S. Po raz kolejny miało to miejsce 05.09.2006, a najgorsze że w stosunku do dziecka!!

bic

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 08, 2006, 07:18:56 am »
Wydaje mi się, że najlepiej się udać lub zadzwonić do:

Powiatowego Rzecznika Konsumentów

56-200 Góra
ul. Piastów 15/3

(065) 544 39 22, 543 22 45; fax: 543 35 11

jeśli nie pomoże bezpośrednio to pewnie doradzi co należy zrobić w tej sprawie.

beny_29

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 12, 2006, 12:20:05 pm »
VI b jest najlepszą klasa w podstawówce fajne wymalowali podstawówke okan wymienili

młody

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 12, 2006, 13:53:24 pm »
Nie wiem po co takie teksty, że jakaś klasa jest najlepsza. Jak pisał @Posłaniec podajcie jakieś argumenty, że szkoła jest zła albo dobra. Ja mam bardzo dobre wspomnienia z PSP.

morgana

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 13, 2006, 13:30:34 pm »
Ty zawsze będziesz miał dobre wspomnienia. Z każdej szkoły. Jesteś po prostu bardzo zdolnym młodym człowiekiem. Na pewno wiele jeszcze osiągniesz. (brawo)

motyl

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 17, 2006, 19:04:12 pm »
Możesz być młoda , zdolna - wspomnienia nie zawsze muszą być dobre . smiles11

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 17, 2006, 20:14:41 pm »
Tylko jeżeli ma się przerost ambicji i wysokie mniemanie o swoich "zdolnosciach".

Marta

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 06, 2007, 15:09:13 pm »
Cześć wszystkim!!!
Bardzo bym chciała żeby ktoś przekazał Patrykowi Chomczykowi żeby zadzwonił pod numer 692198991. Czekam pilnie na kontakt od niego chodziłam z nim do klasy od 1 do 3 byliśmy zgraną paczką i prosze przekazać Emilce Sawiniec żeby do mnie zadzwoniła.  
 n36  n46  smiles23

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 06, 2007, 23:45:55 pm »
Cytat: ""morgana""
Ty zawsze będziesz miał dobre wspomnienia. Z każdej szkoły. Jesteś po prostu bardzo zdolnym młodym człowiekiem. Na pewno wiele jeszcze osiągniesz. (brawo)

Bardzo dobrze mu napisałaś na niego trzeba uważać on jest przemądżały.
 smiles23  n36   n46