Autor Wątek: Nasza świetna wąsoska podstawowka!!  (Przeczytany 25895 razy)

młody

• Gość
Nasza świetna wąsoska podstawowka!!
« dnia: Listopad 19, 2005, 12:52:13 pm »
co powiecie o naszej podstawowce?okna wynienione,pomalowana na nowo...a co jescze?jakie plusy?jakie minusy?piszcie smiles13

Wojtek

• Gość
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2005, 15:19:56 pm »
nie  mam nic do powiedzenia bo sie tam nie uczylem hmmmm jest tam jedna nauczycielka co juz kilka razy dwonila do gim ze rozruby robimy na terenie podstawowki

marcin

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2005, 16:06:19 pm »
A robicie te rozruby?  smiles23

Wojtek

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2005, 16:50:43 pm »
czasami uda nam sie cos wykombinowac :p ale to bardzo sporadycznie

młody

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 20, 2005, 18:20:11 pm »
tak?a ja nie slyszalem zeby sie cos na pod dziala...a te wyrwane opony w zeszym roku to wy?

Posłaniec

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 20, 2005, 20:47:48 pm »
Mi się wydaje ,że edukacja latorośli w naszej gminie ma się całkiem nieźle smiles2

kasiaD

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 28, 2005, 20:15:01 pm »
ludzie to chyba temat o plusach i minusach  smiles18
moje plusy:- zawsze byla fajna atmosfera, uwielbialam biologie z Panem B. i ten porzadek pod jego klasa, to taka niepojeta dla mnie rzecz smiles16
-bylo blisko do szkoly, teraz trzeba 350 km dojezdzac,

minusy: nawet jak jakies byly to byly, zle rzeczy szybko ulatuja z pamieci zawsze pamieta sie te dobre  smiles23
zawsze docieniamy cos po fakcie, hmm co na to inni absolwenci tej instytucji?

aniaS

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 20, 2005, 18:23:06 pm »
Cicho tu jakoś. Chyba o podstawowce nie ma co pisać. Czyzby same plusy czy po prostu nic tam ciekawego sie nie dzieje.

motyl

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 20, 2005, 19:05:27 pm »
Cudowna szkoła , wspaniała atmosfera stworzona dla uczniów .Skończyłam naszą kochaną podstawówkę.Jeżeli nadarza się okazja odwiedzam moją szkołę.Dzisiaj mają p.dyrektora mgr Stanisława Kosarzewskiego - dobry i mądry człowiek. Też miałam super dyr. dlatego wiem jak ważne jest to dla uczniów.Ukłony PANIE DYREKTORZE  smiles20

Maruda

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 10, 2006, 19:16:06 pm »
A ja radzę młodym poprosić o czarną księgę prowadzoną kiedyś przez szkołę , no i mleko się wyleje ! . Tatusiu . mamusiu , ale z Was byli chuligany , ot owieczki niewinne wstydżcie się .. ........ Ta czarna księga to też kawał historii , i warto w nią spojrzeć , zarzucić żurawia

marcin

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 10, 2006, 19:24:15 pm »
Będą jeszcze większe problemy wychowawcze, spowodowane spadkiem autorytetu  smiles23

RoBal

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 27, 2006, 19:28:17 pm »
hahahaha czarna księga. coś mi wiadomo, bo znam parę osób które zostały w niej "uwiecznione". A szkoła - faktycznie ma swój klimat. kiedyś wydawała mi się ogromna, teraz jak tam idę - wszystko takie małe. a moim ulubionym miejscem w szkole były opony na boisku.

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 16, 2006, 19:56:37 pm »
Jestem zszokowany postawa nauczycielki ,która ma sklep. Robiłem tam zakupy i mialem okazje uslyszec w jak perfidny sposob odnosi sie do rodzicow to jest kary godne .Potraktowala te osoby jak smieci - to sa ludzie ,ktorzy nie upomna sie bo widac ,że zastraszeni a ona czula się taka dumna i wyzsza .Udawalem że nie słucham - sluchalem dodrze i zamierzam to przekazac innym . n12  W takim sklepie nie zrobie juz wiecej zakupow a taka nauczycielka dla mnie okazala sie straszna.Czy taka jest w szkole ?

----------------------
Edit by marcin
Interpunkcja.

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 27, 2006, 17:36:20 pm »
No cóż, niektórzy powinni być sklepikarzami, nie nauczycielami...

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 07, 2006, 18:11:34 pm »
n3