Autor Wątek: Archeolodzy znaleźli szczątki Jezusa?  (Przeczytany 17929 razy)

pavlo_91

• Gość
Archeolodzy znaleźli szczątki Jezusa?
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 28, 2007, 18:38:32 pm »
Jednych śmiesz a drugich nie więc mów za siebie bo niektórych obchodzą takie sprawy jak te więc nie ma się z czego śmiać. Bez obrazy @marcinie ale musiałem to powiedzieć.

Blez

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 28, 2007, 19:02:42 pm »
Bzdura ktoś chce wywołać sensacje i zarobić trochę grosza no bo wiadomo , że najlepiej się zarabia na wierze (musiałem to powiedzieć - takie jest moje zdanie)

bic

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 28, 2007, 19:32:38 pm »
to jest to miejsce przy Halinówce?

marcin

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 28, 2007, 19:38:42 pm »
Zobaczymy za miesiąc @pavlo_91, czy ktoś będzie jeszcze pamiętał o tej sprawie. Wszystko jest szyte grubymi nićmi, jeśli ktoś to bierze serio - ma do tego prawo, tak jak ja do twierdzenia , że to głupota. Mówię tak nie ze względu na moją wiarę, ale kierując się logiką. Po 2tyś lat przy obecnym stanie techniki nie udowodnią niczego. To nie była piramida z hierolifami, a jedynie zapewne kupa przypuszczeń podparta gdzie się dało faktami naukowymi, a w przeważającej cześci faktami medialnymi i pobożnymi życzeniami realizatorów dokumentów.

kucyk

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 01, 2007, 22:46:49 pm »
Jezus Chrystus miał syna z Marią Magdaleną (...) tak wynika z kontrowersyjnego dokumentu "Zaginiony grób Jezusa" izraelskiego reżysera Simchy Jacobovici.
Źródło: wp.pl

Nie jestem antysemitą, tylko wg mojej Biblii,

Mt. 28 11-15
"(...) Ci zebrali się ze starszymi, a po naradzie dali żołnierzom sporo pieniędzy i rzekli: "Rozpowiadajcie tak: Jego uczniowie przyszli w nocy i wykradli Go, gdyśmy spali. (...) Ci więc wzięli pieniądze  i uczynili, jak ich pouczono. I tak rozniosła się ta pogłoska między Żydami i trwa aż do dnia dzisiejszego."

jest inaczej

kaśko

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 01, 2007, 23:55:02 pm »
witam :)
mogę Was uspokoić, że to plotka, a plotka jest najlepsza promocją, tak dzieła świat show bisnesu - zrób szum wokół siebie, a on przyniesie Ci pieniądze
wspomniany "badacz' nie wziął wielu kwestii pod uwagę: otóż imię Jezus było tak popularne w tamtych czasach i w tej kulturze jak Jan u nas, Biblia wspomina 3 Jezusów, ale tylko jeden Mesjasz był Emanuelem, czyli wybrany umiłowanym Synem Boga, tak więc niejednemu psu Burek
poza tym Jezus zmartwychwstał na co również są dowody historyczne i archeologiczne
poza tym sama Biblia opowiada dokładnie historię Jezusa z Nazartu, czyli Syna Boga, i w żadnym miejscu się Biblia nie wyklucza, co daje wiarygodność tej Postaci i Jego historii, która dalej trwa...

ufo

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 02, 2007, 01:34:37 am »
@Kucyk czyżbyś był Antysemitą, że pogrubiłęś słowo Żyd w swoim poście??

kucyk

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 02, 2007, 08:48:58 am »
Co Ty @Ufo przeczytaj uważnie :)  !
pogrubiłem izraelskiego i Żydami
bo oni rozpowiadają plotki o tym że uczniowe wykradli ciało i złożyli je gdzieś w grobie od 2007 lat :)