Autor Wątek: Info o konsultacjach społecznych przy sporządzaniu planu  (Przeczytany 2417 razy)

Hans

  • Gość
Info o konsultacjach społecznych przy sporządzaniu planu
« dnia: Luty 13, 2007, 15:47:32 pm »
Informacja o konsultacjach społecznych przy sporządzaniu planu gospodarowania wodami
Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem "Harmonogram i program prac związanych ze sporządzaniem planów gospodarowania wodami dla obszarów dorzeczy wraz z zestawieniem działań, które należy przeprowadzić w drodze konsultacji społecznych" oraz do wzięcia udziału w dyskusji nad tym dokumentem, w ramach I tury konsultacji społecznych, jakie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu przeprowadza w okresie od 22 grudnia 2006r. do 22 czerwca 2007r.
       Przedmiotem konsultacji jest kalendarz głównych prac, jakie planowane są do przeprowadzenia, celem sporządzenia planu gospodarowania wodami na obszarze dorzecza.
       Konsultowany dokument oraz wszelkie informacje przybliżające proces sporządzania planu gospodarowania wodami oraz proces udziału społeczeństwa znajdą Państwo na stronie internetowej www.rzgw.wroc.pl
       Wypełnioną ankietę, przygotowaną z myślą o ułatwieniu Państwu wyrażenia swojej opinii, oraz wszelkie komentarze można przesyłać:
- listownie na adres : Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, ul. C.K Norwida  34 P nr 1432, 50-950 Wrocław
- pocztą elektroniczną na adres: public@rzgw.wroc.pl
- za pomocą interaktywnego forum, które zostało umieszczone w linku pt. "Udział społeczeństwa" na stronie internetowej www.rzgw.wroc.pl
       Szczegółowych informacji dotyczących organizowanego procesu udziału społeczeństwa we wdrażaniu Ramowej Dyrektywy Wodnej mogą Państwo uzyskać od pana Łukasza Szałaty  pod numerem tel. 071 3378984, lub od pani Magdaleny Zielińskiej po numerem tel. 071 3378803 oraz drogą elektroniczną pod adresem  public@rzgw.wroc.pl .
      Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu - Dokumenty poddawane konsultacjom

źródło:wasosz.gmina.pl