Autor Wątek: Pochód czarownic?  (Przeczytany 9126 razy)

pawelgo88

• Gość
Pochód czarownic?
« dnia: Styczeń 16, 2007, 18:53:46 pm »
dnia 16.01.07 ok godziny 17:50 przez rynek przeszedł pochód czarownic jeżeli się nie myle, wśród nich można było rozpoznać nauczycieli z gimnazjum, towarzyszyło im także pokaźne grono uczniów. Jaka to okazja? czemu to miało służyć?

Blez

• Gość
Pochód czarownic?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 16, 2007, 19:16:04 pm »
Gimnazjum jest wpisane do jakiegoś klubu ich patrona szkoły. Pochód miał przedstawiać postaci z jego utworów czy cuś. Najlepiej niech się wypowie Pani Basia :)) smiles23

bgransort

• Gość
Pochód czarownic?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2007, 21:40:34 pm »
Pani Basia odpowiada, że lepiej zorientowana jest pani Lidka, który zorganizowała marsz Horpyny. Blez ma rację. W maju szkoła obchodzić będzie 5 rocznicę nadania jej imienia Henryka Sienkiewicza. W związku z tym obecny rok szkolny jest rokiem ku czci Patrona.
Dzisiejszy marsz to jeden z elementów tych uroczystości. Horpyna to epizodyczna bohaterka powieści "Ogniem i mieczem", to ta wiedźma, która więziła Helenę.
Udał nam się ten marsz Horpyny. Młodzież nie zawiodła, czarownic obojga płci było mnóstwo, wyobraźnia gimnazjalistom dopisała, (brawo)  mieszkańcy Wąsosza przyjęli pochód entuzjastycznie. Po pochodzie dalsza część Dnia Horpyny odbyłą się na amfiteatrze. Brawa dla pani Lidki i pani Danki - organizatorek.

marcin

• Gość
Pochód czarownic?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 16, 2007, 22:15:53 pm »
Zapewne są zdjęcia ze zlotu; może ktoś umieści kilka na stronie?  n36

Blez

• Gość
Pochód czarownic?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 16, 2007, 22:44:42 pm »
Mi dostarczono ale niestety bardzo kiepskiej jakości - prawie nic nie widać :(

młody

• Gość
Pochód czarownic?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 17, 2007, 08:19:35 am »
A co się działo na amfiteatrze? Jakie atrakcje?

bic

• Gość
Pochód czarownic?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 17, 2007, 12:46:30 pm »
Cytat: ""młody""
A co się działo na amfiteatrze? Jakie atrakcje?

Ty mi tu nie ściemniaj - chodzisz do gimnazjum i nie wiesz - chyba nie zaczynasz ponownie nabijać postów  n26

pavlo_91

• Gość
Pochód czarownic?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 17, 2007, 15:20:18 pm »
Może ja będę  miał zdięcia z tych obchodów to wtedy coś wrzucę. Na amfiteatrze były kiełbaski, tańce i śpiewy. A wszystko dzięki pani Lidce i IIIB z małym udziałem IB. smiles11  smiles11

nothing

• Gość
Pochód czarownic?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 17, 2007, 20:49:45 pm »
Właśnie Młody? Na wagarach byłeś?

pan horhe

• Gość
Pochód czarownic?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 17, 2007, 23:09:12 pm »
dajcie spokój młodemu. pewnie  nie miał czasu i tyle, moze sie uczył albo szukał radia eski?

młody

• Gość
Pochód czarownic?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 20, 2007, 12:11:51 pm »
No eski szukałem. Nie byłem na tym pochodzie, więc nie wiem.
Nie wszystko co piszę jest nabijaniem postów, więc zmien tekst bic...