Autor Wątek: Załącznik do podania ;)  (Przeczytany 2762 razy)

Al Bundy

• Gość
Załącznik do podania ;)
« dnia: Styczeń 06, 2007, 19:50:50 pm »
Cytat: ""marcin""
Miłym załącznikiem do podania może być, zaświadczenie z właściwej dla petenta komisji wyborczej, potwierdzajace oddanie głosu na obecnego burmistrza  
hahahahahahaah dobre naprawde dobre!!! (brawo)

majka

• Gość
Załącznik do podania ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2007, 20:37:06 pm »
Cytat: ""marcin""
Miłym załącznikiem do podania może być, zaświadczenie z właściwej dla petenta komisji wyborczej, potwierdzajace oddanie głosu na obecnego burmistrza n36

Poczucie humoru Cię nie opuszcza Marcinie.Zastanawiam się tylko nad tym, że gdyby ktoś inny napisał to - co Ty powyżej ... czy nie zwróciłbyś mu na to uwagi.
Zacząłbyś pewnie pisać, że komisje nie wystawiają w/w zaświadczeń itp...
Taki dowcip raczej pasowałby mi do Pana Horhe (którego przy okazji pozdrawiam), ale po Tobie Marcinie nie spodziewałam się takiego ... no poczucia humoru. smiles11

marcin

• Gość
Załącznik do podania ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2007, 21:09:32 pm »
Cytat: ""majka""
Zastanawiam się tylko nad tym, że gdyby ktoś inny napisał to - co Ty powyżej ... czy nie zwróciłbyś mu na to uwagi.

Że też nie masz o czym rozmyślać  n36 Oczywiście, że nie. Nie przyznaje sobie jakiegoś szczególnego statusu na forum, no po za adminem  smiles22
Cytat: ""majka""
Tobie Marcinie nie spodziewałam się takiego ... no poczucia humoru.

Nie znasz mnie, wszyscy znajomi wiedzą, że mam poczucie humoru, zresztą uwielbiam Pratchett'a, więc nie moge być smutasem.
Totalny zjazd  z tematu. Dzielę go jak torcik czekoladowy z czekoladą  smiles4

pan horhe

• Gość
Załącznik do podania ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2007, 12:23:04 pm »
a skąd wiecie ze Marcin i Pan Horhe to nie ta sama osoba????????