Autor Wątek: Nowy dyrektor ZPK  (Przeczytany 14042 razy)

Anonymous

• Gość
Nowy dyrektor ZPK
« dnia: Grudzień 23, 2006, 12:59:10 pm »
Wracajac do "mlodych zdolnych, niezaleznych" w UM dosc glosno mowi sie o nowym dyrektorze ZPK (dom kultury). Ciekawe co zrobil "stary" dyrektor ze stal sie niewygodny?  n32 Chyba nie powiecie mi ze "Nic nie robil" n38 ? Z tego co sie dowiedzialem to od 01.01.2007 funkcje ta bedzie pelnil byly pracownik UM (bez nazwisk). Panie "nowy dyr." niech Pan uwaza bo funkcja ktora bedzie Pan piastowal jest funkcja przechodnia, a wszyscy ktorzy ja piastowali do tej pory w dziwny sposob wylatywali i ladowali na zielonej trawce!!! smiles16

Anonymous

• Gość
Nowy dyrektor ZPK
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 23, 2006, 19:00:20 pm »
Cytat: ""Gość""
Z tego co sie dowiedzialem

masz złych informatorów  n35

bic

• Gość
Nowy dyrektor ZPK
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 23, 2006, 19:04:09 pm »
to wyżej to ja

NIEMY

• Gość
Nowy dyrektor ZPK
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 24, 2006, 10:57:28 am »
Co to za rożnica czy Dyrektorem ZPK bedzie pan P.N czy kto inny jak i tak z tym budzetem na Dom Kultury nikt nie przetrwa!

polly/wsocz

• Gość
Nowy dyrektor ZPK
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 24, 2006, 11:58:25 am »
z tego co ja wiem, a są to dobre źródła, to Pan Burmistrz "dba" o to, by dyrektorzy ZPK nie mogli isę wykazać swoim talentem organizatorskim, bo sam chce być i Dyrektorem ZPK. to ,ze pan J. organizował imprezy takie jakie mieliśmy okazję oglądać, to niestety wina obcięć budżetu ZPK ze strony Pana Burmistrza. przykre, prawda?

pan horhe

• Gość
Nowy dyrektor ZPK
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 24, 2006, 15:09:42 pm »
z g..........bata nie ukręcisz.............

motyl

• Gość
Nowy dyrektor ZPK
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 26, 2006, 18:04:06 pm »
Głupstwa jak to ucina budżet . Trochę samodzielności . Ciekawa inicjatywa spotkałaby się z uznaniem Burmistrza i wtedy na pewno - byłby wilk syty i owca cała . n35

marcin

• Gość
Nowy dyrektor ZPK
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 26, 2006, 18:05:35 pm »
Cytat: ""motyl""
Ciekawa inicjatywa spotkałaby się z uznaniem Burmistrza

Mieszkasz w Wąsoszu? Czy może w idealnej krainie nad Baryczą?  smiles4

nothing

• Gość
Nowy dyrektor ZPK
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 26, 2006, 19:38:23 pm »
też o tym słyszałem, to znaczy o tych poczynaniach burmistrza. ja bym nie wytrzymał czyjegoś nakazywania >zróbmy taką impreże i wydajmy na nią tyle a tyle kasy<. w końcu inicjatywa jest po stronie dyrektora a nie pożal się Boże burmistrza... jestem z Panem J. bo to spoko facet i ma pomysły. tylko kasę mu podbierali... smiles19

pan horhe

• Gość
Nowy dyrektor ZPK
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 26, 2006, 22:14:16 pm »
albo podbierał.......

Anonymous

• Gość
Nowy dyrektor ZPK
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 31, 2006, 13:29:30 pm »
Nothing zgadzam sie z Toba w 100%. Gdyby chodzilo o imprezy sportowe typu pilka nozna to kasa by sie znalazla od zaraz, a jesli o kulture to "uszy zatkane" i "robta co chceta" ale z czego?- skoro budzet ZPK to pewnie kasa na utrzymanie budy i marne wyplaty dla pracownikow i nierobow tez!!! Co z tego ze byly dyr. J. mial znajomosci, pomysly i mogl naprawde wiele, jak na kazdym kroku byl negowany przez UM. A tak na marginesie to powiedzcie mi jaka My mieszkancy Wasosza mamy mozliwosc rozwijac sie kulturalnie? W pijalniach, bibliotece w ktorej nic sie nie dzieje (a i obsludze wiele brakuje do zyczenia), a moze w kosciele gdzie slyszy sie marudzenia ksiedza albo polityke? Zapomnialem jeszcze o stadionie o ktorym nie bede sie wypowiadal, bo po co...

marcin

• Gość
Nowy dyrektor ZPK
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 31, 2006, 15:24:49 pm »
Co z tego ze byly dyr. J.

Cytat: ""bic""
Z tego co sie dowiedzialem

masz złych informatorów

Chyba ~gość miał dobrych informatorów  n43

Kasia

• Gość
Nowy dyrektor ZPK
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 31, 2006, 15:58:37 pm »
Jak chu... burmistrz od początku nie lubił jeszcze panującego dyr. to jest prawda a ja nie lubie jego!!!!!! Po co nam spływ lepsza byłaby wieksza sala widowiskowa!!!! A nie taka miniaturka!!!! Albo remont Anfi Teatru i wiecej ławek !!!!!!! n27  n26  bo teraz to tylko to n32 zostaje

majka

• Gość
Nowy dyrektor ZPK
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 31, 2006, 17:35:15 pm »
Powinien zostać ogłoszony konkurs i tyle.Po co marudzić - wypominać.Potrzebna jest osoba młoda, operatywna, nie zepsuta, pełna energii i wiary, że coś można tutaj zrobić - coś zmienić.To musiałby być ktoś zupełnie NOWY - taka świeża krew...Takie osoby są na tym świecie.Rozumiem, że pieniądze też są potrzebne, ale można je pozyskiwać od sponsorów, organizując różne imprezy itp. rzeczy. n26

HARÓWKA

• Gość
Nowy dyrektor ZPK
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 01, 2007, 16:55:33 pm »
To co tego roku odwalił Dom Kultury na SYLWESTRA to woła o pomste do nieba. Za 180 zł żeby nie było nic konkretnego do zjedzenia to chyba jakieś kpiny, bo przecież nie można nazwać jedzeniem jakiś drętwych udek na początek i flaków na koniec. Mogli chociaż zrobić jakiś bufet za kaske to sobie by człowiek kupił a nie wyskakują jak co roku z walczykiem czekoladowym. Jedyne co im się udało to orkiestra no i oczywiście goście